خانه / اخبار اقتصادی / ۲۲۳ پروژه عمرانی و اقتصادی در گنبدکاووس افتتاح می‎شود

۲۲۳ پروژه عمرانی و اقتصادی در گنبدکاووس افتتاح می‎شود

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس گفت: ۱۸ بهمن ماه با حضور استاندار ۲۲۳ پروژه عمرانی، اقتصادی و اشتغالزایی گنبدکاووس با اعتبار ۸۵ میلیارد و ۱۳۴ میلیون تومان کلنگ‎زنی و به بهره‎برداری می‎رسد.
عبدالقدیر کریمی در دیدار مسئولان و مردم در مسجد امام رضا ( ع) محله سید آباد شهرستان گنبدکاووس اظهار داشت: پروژه خانه‌محله در زمینی به وسعت 450 متر مربع در 2 طبقه با زیر بنا 600 متر مربع که پروانه آن صادر و در دست مشاوره در حال طراحی است به زودی کار اجرایی آن آغاز می‎شود.
وی افزود: برای آسفالت معابر محله سیدآباد نیز مبلغ 3 میلیارد رالا تخصیص یافته اما برای جمع آوری آب‎های سطحی, لوله گذاری و کوچه هشتم و کوچه دوم این محله نیز آسفالت شد.
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس تصریح کرد: هدف از دیدار مسئولان در این منطقه کم برخوردار, اطلاع از مشکلات و مسائل این محله و رفع و کاهش آنها توسط مدیران دستگاه‎های اجرایی است و اگر برخی مشکلات حل نشود در اولویت دستگاه اجرایی قرار می‎گیرد تا در نخستین فرصت این مشکلات رفع شود.
وی تاکید کرد: انقلاب اسلامی ایران برای همه مردم، استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی را به ارمغان آورد و باعث عزت، آرامش و امنیت شد و در حوزه‌های مختلف برکات زیادی به وجود آمد.
کریمی یادآور شد: 18 بهمن ماه با حضور استاندار 223 پروژه عمرانی، اقتصادی و اشتغالزایی گنبدکاووس با اعتبار 85 میلیارد و 134 میلیون تومان کلنگ‎زنی و به بهره‎برداری می‎رسد.
وی گفت: یکی از مهم ترین پروژه های شهرستان، پروژه 41 هکتاری گلخانه واقع در روستای خوجملی با اعتبار 184 میلیارد تومان توسط بخش خصوصی است.

حتما ببینید

قانون نانوشته جمع آوری کنتور آب مدارس به دلیل بدهی!‏

قانون نانوشته جمع آوری کنتور آب مدارس به دلیل بدهی!‏ وحید حاج سعیدی- ماموران اداره …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *