خانه / اخبار اجتماعی / کسب رتبه برتر جشنواره ملی مطبوعات مبارزه با مفاسد اقتصادی توسط خبرنگار گلستانی

کسب رتبه برتر جشنواره ملی مطبوعات مبارزه با مفاسد اقتصادی توسط خبرنگار گلستانی

جواد عموزاد خبرنگار گلستانی موفق شد رتبه برتر جشنواره ملی مطبوعات مبارزه با مفاسد اقتصادی را کسب کند .
به گزارش سرزمین جم ؛  مسعود بصیری رئیس سازمان بسیج رسانه کشور با تقدیر از میزبانی سازمان بسیج رسانه استان گیلان از جشنواره ملی مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه های خبری و تحلیلی با موضوع «مبارزه با مفاسد اقتصادی»، اظهار داشت: در مجموع یک‌هزار و 207 اثر از سراسر کشور در این جشنواره شرکت کردند و سطح جشنواره نیز خیلی بالا بود.
بصیری در ادامه به برندگان این جشنواره اشاره کرد و گفت : بخش تیتر فاقد رتبه نخست بود و «جواد عموزاد» از پایگاه‌ خبری و تحلیلی گلستان‌ما رتبه دوم و سعیده سادات کاظمی از اکونیوز رتبه سوم را کسب کردند.
گفتنی است جواد عموزاد از سال 87 کار خبرنگاری را از هفته نامه پژواک سخن آغاز کرد و علاوه بر سردبیری سایت گلستان ما ، خبرنگار هفته نامه جوان استان گلستان ، خبرگزاری علم و فناوری و هفته نامه پژواک سخن نیز می باشد ، همچنین وی نایب رئیس بسیج رسانه گلستان است . شایان ذکر است وی سه کتاب در حوزه ترویج فرهنگ  ایثار و شهادت با عنوان «پرنده قلاویزان» خاطرات سردار شهید محمدرضا عسگری ، «عروج در جنگل» نگاهی به جنایت هولناک منافقین در جنگل آمل وشهادت حبیب الله و محمدرضا شریعتی فرد و «فاتحان خرمشهر» خاطرات امیر مشایخ بخش فرمانده توپخانه لشکر 30 پیاده گرگان دارد .

حتما ببینید

قانون نانوشته جمع آوری کنتور آب مدارس به دلیل بدهی!‏

قانون نانوشته جمع آوری کنتور آب مدارس به دلیل بدهی!‏ وحید حاج سعیدی- ماموران اداره …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *