خانه / اخبار اجتماعی / کردکوي و گنبدکاووس قهرمانان چهارمين المپياد استاني دادرس

کردکوي و گنبدکاووس قهرمانان چهارمين المپياد استاني دادرس

چهارمين المپياد استاني دادرس در استان گلستان اجرايي شد که تيم‌هاي کردکوي و گنبدکاووس موفق شدند به ترتيب مقام نخست بخش دختران و پسران اين مسابقات را ازآن خود کنند.

در اين دوره از المپياد، 168 نفر در قالب 12 تيم پسر و 154 نفر از اعضاي دختر تيم هاي برتر مرحله شهرستاني در قالب 11 تيم مجزا شرکت کردند.

باتوجه به ارزشيابي اخلاقي، رفتاري و نظم تيم هاي حاضر در المپياد از لحظه حضور در محل برگزاري تا پايان؛ تيم شهرستان كلاله به عنوان تيم اخلاق برگزيده و با اهداي هدايا از اعضاي تيم و سرپرستان تقدير شد.

اين المپياد در اردوگاه کشوري مرحوم امير محمد قاسمي دلند جمعيت هلال احمر گلستان پيگيري خواهد شد.

معاون تربيت بدني و سلامت اداره‌کل آموزش و پرورش گلستان در مراسم اختتاميه اين المپياد گفت: باتوجه به اهميت آمادگي دانش‌آموزان در شرايط خاص و لزوم اقدام شايسته و به موقع، مطمئنا اعضاي تيم‌هاي دادرس نقشي تأثير گزار دارند.

بهشتي در دامه ضمن قدرداني از معاونت امور جوانان جمعيت هلال احمر گلستان افزود: المپياد طرح ملي دادرس يعني رقابتي مهيج و پاياپاي در کنار مؤلفه هاي ديگري همچون همدلي، دوستي، رفاقت و مشارکت، که اين امر نشان‌دهنده اهداف کاري سازمان جوانان هلال احمر است.

بر اساس اين گزارش، در اين المپياد تيم‌هاي شرکت‌کننده در آيتم‌هاي امداد و كمك هاي اوليه، چادرزني و اسكان اضطراري، اطفاء حريق و حمل مصدوم باهم رقابت کردند.

حتما ببینید

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان گلستان:

شناسایی افرادی که ارز دولتی گرفته اما کالا وارد نکرده اند، در دستور کار قرار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *