خانه / اخبار گلستان / کاهش ۴ درصدی تصادفات درگلستان

کاهش ۴ درصدی تصادفات درگلستان

علی عبدی اظهار داشت: در مجموعه پلیس و پلیس راه رسانه‌ها همکاران ما هستند و در بحث ترافیکی اگر توفیق‌هایی بدست می‌آوریم ناشی از تلاش‌ها و پیگیری‌های همکارانی مانند رسانه‌ها است.
وی تصریح کرد: ما در پلیس راه، رسانه‌هایی که در حوزه فرهنگ ترافیک در جامعه کمک می‌کنند را به عنوان یک ظرفیت می‌بینیم.
رئیس پلیس راه استان گلستان به ارتقاء فرهنگ ترافیکی در مسیر راه‌ها اشاره کرد و گفت: سال 1384 و 1385 نزدیک به 7 میلیون 500 وسیله نقلیه در کشور تردد می‌کرد و بر اثر تصادفات جاده‌ای 29 هزار کشته در آن زمان داشتیم و امروز بیش از 19 میلیون و 500 وسیله نقلیه و 14 میلیون موتورسیکلت داریم اما آمار کشته‌های تصادفات جاده‌ای به کمتر از 16 هزار نفر رسیده است.
عبدی با بیان اینکه با ارتباط رسانه‌ها این توفیق بدست آمده که کاهش تصادفات رانندگی را شاهد باشیم، افزود: هرچه این فرهنگ‌سازی استمرار داشته باشد، تلفات جاده‌ای بیشتر کاهش می‌یابد.
وی به کاهش تلفات جاده‌ای در سال‌های اخیر اشاره کرد و افزود: در سال 1395 استان گلستان جزء رتبه‌های برتر در حوزه ترافیک جاده‌ای و کاهش تصادفات بود اما امسال در تصادفات جرحی کاهش داریم اما در تصادفات فوتی 4 درصد افزایش شاهد هستیم.
رئیس پلیس راه گلستان تاکید کرد: در استان گلستان دستگاه‌های زیادی در کاهش تصادفات جاده‌ای موثر هستند و صرفا پلیس مطرح نیست و تا زمانی که همه دستگاه‌ها از جمله خودروسازان، صداوسیما و آموزش و پرورش پای کار نیایند کاهش تصادفاتی که مدنظر مقام معظم رهبری است، دست نمی‌یابیم.‌‌‌

حتما ببینید

تولید میگو در استان گلستان ۶۰ درصد افزایش یافت

معاون ‌‌اداره‌کل شیلات استان گلستان گفت: تولید میگو در استان گلستان در سال گذشته ۱۶۹۰ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *