خانه / اخبار گلستان / پیش‎بینی حضور 10 هزار زائر گلستانی در حماسه پیاده‎روی اربعین حسینی

پیش‎بینی حضور 10 هزار زائر گلستانی در حماسه پیاده‎روی اربعین حسینی

رئیس حمل و نقل مسافر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان:
پیش‎بینی حضور 10 هزار زائر گلستانی در حماسه پیاده‎روی اربعین حسینی
رئیس حمل و نقل مسافر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان گفت: پیش‎بینی می‎شود بیش از 10 هزار زائر گلستانی در حماسه پیاده‎روی اربعین حسینی با استفاده از ناوگان عمومی اتوبوس و مینی‎بوس به مرز مهران عزیمت کنند.
به گزارش سرزمین جم، قربان علی روحی با بیان اینکه هماهنگی لازم برای تامین ناوگان عمومی زائران حسینی استان گلستان برای شرکت در در حماسه پرشکوه پیاده‎روی اربعین اندیشیده شده است، اظهار کرد: در سال گذشته بیش از 25 هزار و 500 زائر گلستانی از تاریخ 20 آبان ماه تا 17 آذرماه استان گلستان را به مقصد مرز مهران ترک کرده‎اند.
وی ادامه داد: در این تاریح در سال گذشته 627 دستگاه اتوبوس و 27 دستگاه مینی‎بوس استان گلستان را به سمت مرز‎های مهران ترک کردند و خوشبختانه در سال گذشته حادثه خاصی را در این اعزام‎ها شاهد نبودیم.
رئیس حمل و نقل مسافر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان با بیان اینکه در ایام اربعین به منظور شرکت در حماسه پیاده‎روی حسینی بسیاری از هم‎استانی‎ با وسایل شخصی به مرز مهران عزیمت می‎کنند، افزود: امسال تمهیدات خوبی اندیشیده شده است تا زائران حسینی با کمترین مشکل بتوانند در مراسم پیاده‎روی حسینی در ایام اربعین شرکت کنند.
روحی با بیان اینکه پیش‎بینی‎ می‎شود بیش از 10 هزار زائر گلستانی در ایام اربعین به سمت مرز مهران عزیمت کنند، ابراز داشت: با توجه به نشست‎های هماهنگی صورت گرفته با اداره کل حج و زیارت و دفاتر کارگزاری حج و زیارت استان گلستان قراردادی فی‎ما بین امضاء شده تا در راستای جابه‎جایی زائرین بر اساس ثبت‎نام‎های صورت گرفته هماهنگی لازم ایجاد شود.

حتما ببینید

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان گلستان:

شناسایی افرادی که ارز دولتی گرفته اما کالا وارد نکرده اند، در دستور کار قرار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *