خانه / اخبار گلستان / همزمان با گرامیداشت دهه فجر صورت گرفت: آغاز به کار نمایشگاه مد و لباس ایرانی – اسلامی در گلستان

همزمان با گرامیداشت دهه فجر صورت گرفت: آغاز به کار نمایشگاه مد و لباس ایرانی – اسلامی در گلستان

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان گفت: همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی، نمایشگاه مد و لباس ایرانی اسلامی در جنب تالار فخرالدین اسعد گرگانی آغاز بکار کرد و به مدت 10 روز آماده بازدید علاقمندان است.
حجت الاسلام علی اصغر فضیلت اظهار داشت: حوزه مد از پیشینه زیادی برخوردار نیست ولی با توجه به اهمیت مد و لباس در زندگی و اقتصاد، این موضوع می‎تواند بستر فعالیت‎های مختلف در این بخش با محوریت اقتصاد مقاومتی باشد.
وی؛ ترغیب و تشویق طراحان لباس و فراهم آوردن زمینه مطلوب برای کشف و ظهور استعدادهای خلاق مرتبط با طراحی پوشاک، معرفی طراحان مستعد و توانمند به موسسات، کارخانه ها و تولیدی های پوشاک و توسعه فضای تعامل و همکاری میان فعالان صنعت پوشاک و منسوجات و مراکز آموزشی و دانشگاه های فعال در زمینه پوشاک را از اهداف برگزاری این نمایشگاه و جشنواره مد و لباس در استان گلستان برشمرد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین به ارسال 605 اثر به دبیرخانه چهارمین جشنواره مد و لباس ایرانی – اسلامی در گلستان اشاره کرد و گفت: 50 اثر در این دوره به عنوان منتخب معرفی شده است و از 20 اثر برتر نیز در روز 18 بهمن ماه تجلیل می‌شود.

حتما ببینید

قانون نانوشته جمع آوری کنتور آب مدارس به دلیل بدهی!‏

قانون نانوشته جمع آوری کنتور آب مدارس به دلیل بدهی!‏ وحید حاج سعیدی- ماموران اداره …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *