خانه / اخبار گلستان / نماینده ولی فقیه در استان گلستان: نهضت کربلا، تنها مصیبت و گریه نیست

نماینده ولی فقیه در استان گلستان: نهضت کربلا، تنها مصیبت و گریه نیست

نماینده ولی فقیه در استان گلستان با بیان اینکه نهضت کربلا، تنها مصیبت و گریه نیست، گفت: متاسفانه عده‎ای فقط یک بعدی به کربلا نگاه می‎کنند و به همین دلیل، عزاداری‎های ما رنگ مصیبت گرفته است.
به گزارش سرزمین جم، آیت الله سید کاظم نور مفیدی در خطبه‎های نماز جمعه این هفته خود با بیان اینکه امام حسین (ع) قیام خود را بر اساس امر به معروف و نهی از منکر تعریف کرده است، اظهار کرد: عزاداری های ما باید رنگ و بوی فضای کربلا را داشته باشند.
وی با بیان اینکه نهضت کربلا، تنها مصیبت و گریه نیست، تصریح کرد: متاسفانه عده ای فقط یک بعدی به کربلا نگاه می‎کنند و به همین دلیل، عزاداری‎های ما رنگ مصیبت گرفته است.
نورمفیدی گریه و مصیبت، را یکی از ابعاد حماسه کربلا برشمرد و یادآور شد: گریه ما در عزاداری ماه محرم به خاطر از دست دادن انسان‎هایی است که دارای ویژگی‎هایی از قبیل انصاف، مردانگی، توحید، بندگی خالص حق، مخالفت با ظلم بودند.
وی بیان داشت: به دلیل نگاه تک بعدی به حماسه عاشورا شبکه‎های مختلف، تبلیغات سوء علیه اسلام دارند تا بتوانند جوانان ما را به سمت خود بکشانند.
امام جمعه گرگان در بخش دیگری از سخنان خود به آغاز سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال به صورت اینترنتی اشاره کرد و یادآور شد: در سرشماری بعضی‎ها نگران اعلام واقعی درآمدهای خود هستند.

حتما ببینید

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان گلستان:

شناسایی افرادی که ارز دولتی گرفته اما کالا وارد نکرده اند، در دستور کار قرار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *