خانه / اخبار اجتماعی / نمایشگاه هفته دفاع مقدس در گلستان برپا شد+تصاویر

نمایشگاه هفته دفاع مقدس در گلستان برپا شد+تصاویر

نمایشگاه فرهنگی و رزمی مدافعان عاشورایی استان گلستان همزمان با هفته دفاع مقدس از امروز با حضور مسئولان استانی در گرگان افتتاح شد.
سرهنگ عبدالله عین‌علی جانشین فرمانده سپاه نینوای گلستان در حاشیه افتتاح نمایشگاه فرهنگی و رزمی مدافعان عاشورایی اظهار داشت: نمایشگاه فرهنگی و رزمی مدافعان عاشورایی استان گلستان به عنوان یکی از برنامه های هفته دفاع مقدس استان در 7 غرفه فرهنگی و رزمی برپا شده است.
جانشین فرمانده سپاه نینوای گلستان افزود: این نمایشگاه تا 6 مهر ماه از ساعت 18 تا 21 در خیابان جرجان 5 گرگان دایر است.
وی با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و ایام عزاداری سیدالشهدا اظهار کرد: شباهت مشخصی بین شهدای دفاع مقدس ما و شهدای اسلام وجود دارد و آن این است که همه این شهدا به سه جهاد توجه و به عنوان تکلیف به آنها عمل کردند و فیض شهادت نصیب‌شان شد.
جانشین فرمانده سپاه نینوای گلستان گفت: شهدا به جهاد اصغر که حضور در میدان نبرد و جهاد اکبر مبارزه با نفس اماره بود عمل کردند و در سایه آن موفق به جهاد کبیر شدند.
وی ادامه داد: معنویت، خودسازی، تقوا و ورع شهدا بود که آنها را در اطاعت از امام و رهبر انقلاب به عنوان ولی امر مسلمین مجاب کرد که در جبهه ها های جنگ حضور پیدا کنند و جهاد سوم که استکبارستیزی هست را محقق کنند و در نهایت از بین خیل عظیم رزمندگان گلچین و به مقام بلند شهادت نائل آیند.
جانشین سپاه نینوا با اشاره به برنامه‌های هفته دفاع مقدس خاطرنشان کرد: در هفته دفاع مقدس بیش از 1000 برنامه از سوی رده های مختلف سپاه اجرا می‌شود که مهم‌ترین آن رژه 31 شهریور یگان‌های نمونه، زنگ مقاومت و پیروزی در مدارس و نمایشگاه رزمی فرهنگی بوده است.

حتما ببینید

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان گلستان:

شناسایی افرادی که ارز دولتی گرفته اما کالا وارد نکرده اند، در دستور کار قرار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *