خانه / اخبار گلستان / نماينده مردم غرب استان گلستان در مجلس: بزرگترين معضل جامعه ما بيکاري است

نماينده مردم غرب استان گلستان در مجلس: بزرگترين معضل جامعه ما بيکاري است

 

 

نماينده مردم غرب استان گلستان در مجلس گفت: امروز بزرگترين معضل جامعه ما بيکاري است و بخشي از آن  به مسائل بين المللي ارتباط دارد.

به گزارش سرزمين جم و به نقل از فارس، رامين نورقلي‎پور در جلسه شوراي هماهنگي دستگاه‎هاي تابع اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعي استان گلستان اظهار کرد:  تعاون، کار  رفاه اجتماعي و دستگاه‎هاي زير مجموعه آن ماموريت ويژه‎اي در مجموعه براي ايجاد اشتغال و مهارت‎افزايي دارند.

وي تصريح کرد:  بار بزرگ اشتغال بر دوش وزارتخانه تعاون، کار و رفاه اجتماعي نهاده شده است و به نظر مي‎رسد در اين وزارتخانه زنجيره اشتغال تکميل شده باشد.

نماينده مردم غرب استان گلستان در مجلس شوراي اسلامي ادامه داد: آموزش، کارآفريني و ارئه تسهيلات، خدمات مالي و خدمات رفاهي و اجتماعي در اين جمعه بزرگ اتفاق مي‎افتد و قطعا وظايف آن بر اساس اين ماموريت‎هاي مهم هوشمندانه تعريف شده است.

نورقلي‎پور با بيان اينکه آمارها نشان مي‎دهد  ميزان اشتغال در کشور کاهش پيدا کرده، افزود: کارهاي خوبي براي افزايش اشتغال در کشور صورت گرفته است اما به ميزان افراد جوياي کار اضافه شده است.

وي بيان داشت: يک سري از منقدان آمار فعالي بر اين باور هستند که بيکاري در کشور گسترش پيدا کرده است  و نواقصي در ايجاد اشتغال در کشور داريم که در سيستم تعاون، کار و رفاه اجتماعي نياز به بازنگري دارد.

نماينده مردم غرب استان گلستان بيان داشت: امروز بزرگتري معضل جامعه ما بيکاري است و بخشي از آن  به مسائل بين المللي ارتباط دارد خوشبختانه در سال‎هاي اخير شاهد يک سريع تحولاتي بوديم که علي‎رغم اثرات مثبت آن، اثرات منفي نيز داشته است.

حتما ببینید

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان گلستان:

شناسایی افرادی که ارز دولتی گرفته اما کالا وارد نکرده اند، در دستور کار قرار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *