خانه / Uncategorized / شکرقند / نشست خبري عمو سيفي!

نشست خبري عمو سيفي!

 

 

حقيقت ماجرا اين است که وقتي عمو سيفي (سرايدار مفخم مدرسه) ديد مسئولان ولايت ما با اهالي رسانه تعامل خوبي ندارند و از مصاحبه و نشست خبري و دعوت از خبرنگاران و … خبري نيست و خبرنگار را تنها با ميکروفن و دوربين صدا و سيما مي شناسند و به پخش چند ثانيه از رويداد هاي شهرستان در بخش خبري ساعات پاياني شب دلخوشند، تصميم گرفت راساً وارد ميدان شود و خودش نشست خبري برگزار کند. مگر ايشان چه چيز از رحمتي دروازه بان استقلال يا برانکو مربي پرسپوليس کم دارد که نشست خبري برگزار مي کنند!؟

سيف الله تاريخ نشست را اعلام کرد و روز موعود فرا رسيد و همه خبرنگاران و عمو سيفي سر ساعت در محل سرسراي منزل استيجاري عمو سيفي حضور يافتند ولي عمو سيفي اصرار داشت جلسه با نيم ساعت تاخير آغاز شود! عمو سيفي در ابتدا ضمن تبريک روز خبرنگار به همه خبرنگاران و اهالي رسانه شهرستان از خبرنگاران با عنوان بلبلان باغچه و گلگشت خبررساني ياد کرد و از آنها خواست همچنان در اين باغ چهچه بزنند و از ناملايمات دلخور نشوند. در ادامه نيز ايشان روز پزشک، روز دارو ساز، روز کارمند، روز حمايت از صنايع کوچک، روز جهاني چپ دست ها و چند روز ديگر را به مخاطبان اين روز ها تبريک گفت. پس از خير مقدم گويي ايشان خبرنگاران سوالات خود را در باب موضوعات مختلف مطرح کردند. از آنجايي که حدود و ثغور اطلاعات و توانمندي هاي عمو سيفي لا يتناهي است دست خبرنگاران در پرسيدن سوال باز بود. خبرنگاري در خصوص بازي هاي المپيک از سيف الله پرسيد. عمو سيفي هم در پاسخ گفت: «المپيک خوبي بود. تقريباً به ازاي هر ده ميليون نفر يک مدال گرفتيم! در ضمن همين که دونده ماراتن ما از خط پايان رد شد تا دست اندر کاران مسابقه بتوانند وسايل و تجهيزات را جمع و جور کنند و به دهکده برگردنند و يا همين که دوستان شناگر غرق نشدند، جاي شکرش باقي است. البته المپيک هاي ما هميشه چند نکته مبهم دارند مثلاً اينکه چطور مي شود قبل از رقابت ها دوستان شرکت کننده از آمادگي کامل و صد در صد برخوردارند ولي بعد از مسابقه عزيزان عنوان مي دارند مصدوم بودند و تنها با  چند درصد آمادگي و تزريق روزانه 65 آمپول به ميدان رفتند! ايشان رفتار مافياي المپيک را نيز شرم آور توصيف کرد و گفت: قطعاً مدال بهداد و يزداني خوردن نداشت. اگر مرد هستند بروند سراغ مدال هاي آن دونده اي که در سه المپيک يک تنه 9 تا مدال طلا گرفته يا آن شناگري که بيست و هشت مدال گرفته و روي طاقچه منزل شان ديگر جايي براي مدال نيست!»

سيف الله در خصوص امحاي ماشين هاي ميلياردي قاچاق به خبرنگاران گفت: «اساساً قاچاق کار بدي است ولي بهتر است اين ماشين ها را به جاي امحا در بيابان در فيلم هاي سينمايي بفرستند ته دره تا تماشاگر حالش را ببرد. با اين رويکرد هم رضايت مخاطب حاصل مي شود ، هم گيشه سينما يک تکاني مي خورد و هم مي توان نيم نگاهي به جوايز جشنواره هاي اسکار و کن و ساير جوايز معتبر داشت.»

در ادامه ساير خبرنگاران سوالات خود را مطرح نمودند. مشروح نشست عمو سيفي را مي توانيد در سايت ايشان مطالعه کنيد. در پايان مراسم عمو سيفي از برگزاري نشست هاي خبري تخصصي در روزهاي آتي خبر داد. خدا به خير بگذراند…

 

حتما ببینید

هایپر بدهکاران بانکی !

این روز ها اقتصاد ایران به مرحله ای از رشد و تکامل رسیده است که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *