خانه / اخبار ویژه / ناکامی تیم‎های کبدی کشور در مسابقات آسیایی گرگان

ناکامی تیم‎های کبدی کشور در مسابقات آسیایی گرگان

تیم بانوان و آقایان کبدی ایران در پایان رقابت‎های مسابقات کبدی قهرمانی آسیایی که در گرگان برگزار شد تنها به دو مقام سوم مشترک بسنده کرد.
کسب مقام سوم مشترک تیم‎های کبدی بانوان و آقایان ایران در حالی در این دوره از مسابقات رقم خورد که پیش از این تیم ملی کبدی توانسته بود مقام دوم را در مسابقات آسیایی کسب کند.
گرچه این بازی‎ها در راستای آمادگی تیم های ملی کبدی ایران برای بازی‎های جهانی جاکارتا در نظر گرفته شده بود ولی پیش‎بینی می‎شد ایران و هندوستان دو کشور فینالیست این مسابقات باشند.
همچنین در پایان این رقابت‎ها دو سرمربی خارجی تیم ملی کبدی بانوان و آقایان ایران اخراج شدند و به نظر می‎رسد که برای آنکه تیم کبدی به جایگاه واقعی خود برسد نیاز است که در مورد علل ناکامی تیم ملی کبدی ایران در قسمت بانوان و آقایان بازنگری شود.
عظم مقصودلوی کبدی تیم‎ملی بانوان در این‎باره در گفت‎وگو با خبرنگاران اظهار کرد: در این مسابقات جایگزینی ما برای دفاع کم جواب نداد ، در دیدار با کره یک مهاجم تیم مقابل سرعتی بود و چند بار امتیاز گرفت و این موضوع باعث شد اعتماد به نفس بازیکنان ما از دست برود.
مقصودلو یادآور شد: در دفاع کم و حمله مشکل داشتیم، بچه ها استرس در بازی نداشتند و هرچه حمله می‎کردیم آنها جمع می‎کردند و علی رغم اینکه تیم ما از نظر فیزیکی بالاتر از کره بود ولی باز نتیجه را واگذار کرد.
مقصودلو گفت: سرمربی تیم کبدی ملی بانوان ایران اعتقاد داشت از بازیکنان باتجربه استفاده کنیم ولی من اعتقاد داشتم که باید از بازیکنان جوان استفاده شود و همچنین باید روی ارنج اصلی کار میکردیم ولی سرمربی تیم برای ۱۶ بازیکن وقت می‎گذاشت.

حتما ببینید

مدیر عامل آب منطقه ای گلستان: سفره های زیر زمینی گلستان کاهش چشمگیری داشته است

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان گلستان گفت: میزان آب های کم عمق نیم متر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *