خانه / اخبار ویژه / مهوش صبر کن در گرگان گلایه کرد با چهار کار ضعیف و انفجار نمی‎توان دوران دفاع مقدس را به صحنه بکشانیم

مهوش صبر کن در گرگان گلایه کرد با چهار کار ضعیف و انفجار نمی‎توان دوران دفاع مقدس را به صحنه بکشانیم

 

به گزارش سرزمین جم، مهوش صبر کن در گفت‎گو با خبرنگاران استان گلستان اظهار داشت: هنر در انتقال فرهنگ ایثار و ارزش‎ها به نسل‎های سه و چهار انقلاب ضعیف عمل کرده است.

وی با بیان اینکه نباید فیلم ضعیفی بسازیم که به واسطه آن باز بگویند« آقا باز فیلم جنگی»، یادآور شد: برای عرصه سینما بودجه و اعتبار نیست و با چهار کار ضعیف و انفجار نمی‎توان دوران دفاع مقدس را به صحنه بکشانیم.

این فرهیخته سینمایی یادآور شد: کارگردان‎ها و فیلم‎سازهای خوبی در کشور وجود دارد که اگر مورد حمایت قرار بگیرند آثار ارزنده‎ای را تولید خواهند کرد.

صبر‎کن خاطرنشان کرد: در دیگر کشورها به نحوه ساختن تانک‎هایشان برای به نمایش می‎گذارند و ما به عنوان یک تماشاگر خارجی از دیدن چنین فیلم‎هایی لذت می‎بریم اما در کشور ما ثروت و قدرتش وجود دارد اما برای این شهدا چه کردیم.

وی مشکل هنرمندان در این دانست که پول برای عرصه سینما نیست، افزود: یک جنگ داشتیم و امروز باید تفکر کنیم که چه فیلم‎هایی از رشادت‎های ملت، رزمندگان و مسائلی از جمله تکنولوژی جنگ ساخته‎ایم.

حتما ببینید

به رغم اعلام ممنوعیت؛ عرضه شیرخام در مراکزلبنی ادامه دارد

مهین نورافروزطی سه سال گذشته و پس از اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها نرخ محصولات لبنی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *