خانه / Uncategorized / حوادث / مفقود شدن دو کوهنورد گرگانی در ارتفاعات توسکستان

مفقود شدن دو کوهنورد گرگانی در ارتفاعات توسکستان

 

مسئول عملیات امداد و نجات جمعیت هلال احمر گرگان گفت: جستجو برای یافتن دو کوهنورد گرگانی ادامه دارد اما هنوز این جستجوها به نتیجه نرسیده است.
به گزارش سرزمین جم، سید طاها میرصادقی در گفت‎گو با خبرنگاران با بیان اینکه شش اکیپ از نیروهای مردمی و هیئت‎های کوهنوردی کار جستجو را در ارتفاعات توسکستان دنبال می‎کنند، اظهار کرد: روز جمعه گذشته (دوم مهر ماه) یک گروه 20 نفره کوهنوردی استان گلستان، مطابق سنوات گذشته برنامه خود را برای صعود به ارتفاعات توسکستان در 15کیلومتری جنوب شرق شهر گرگان آغاز کردند.
وی تصریح کرد: مانی کرد و محمد طاهری نسب روز جمعه هنگام کوهنوردی به دلیل سرعت زیاد در حرکت از گروه‎‎ جدا شدند و تا کنون اثری از آنها پیدا نشده است.
مسئول عملیات امداد و نجات جمعیت هلال احمر گرگان با بیان اینکه تلفن همراه در این ارتفاعات قابل دسترسی نیست و ردیابی آن نیز فایده‎ای نداشته است، بیان داشت: 30 کوهنورد در قالب شش اکیپ که 20 نفر آنها از نیروهای مردمی و ده نفر از کوهنوردان هیات کوهنوردی هستند کار جستجو را ادامه می دهند.
میرصادقی خاطرنشان کرد: اعضای گروه‎های تجسس در مناطق مختلف ارتفاعات توسکستان مانند سرعلی آباد، دهنه باغشاه، زیلا ، قزیمان، باغ دره، پاچنار و پاتوت به دنبال این کوهنوردان را جستجو کردند.

حتما ببینید

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گرگان:

آموزش ایمنی برای کودکان در دستور کار قرار گرفته است مدیر عامل سازمان آتش نشانی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *