خانه / اخبار گلستان / معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان: وحدت و همراهی با نظام، مهمترین مولفه اقوام و مذاهب در استان است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان: وحدت و همراهی با نظام، مهمترین مولفه اقوام و مذاهب در استان است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان، وجود وحدت و برادری مطلوب بین اقوام و مذاهب و نیز همراهی آنان با نظام را مهمترین مولفه اقوام و مذاهب در این استان دانست و بر حفظ و استمرار آن تاکید کرد.
علی اصغر طهماسبی درمراسم افتتاح متمرکز 73 طرح عمرانی، اقتصادی و اشتغالزای شهرستان مرزی مراوه تپه که در روستای ‹قرناوه علیا› برگزار شد، گفت: وحدت و برادری موجود بین اقوام ساکن دراین استان به فرموده رهبری انقلاب در جهان اسلام کم نظیر است.
وی افزود: این وحدت و همدلی و نیز همراهی اقوام و مذاهب با نظام جمهوری اسلامی به برکت انقلاب اسلامی، خون شهیدان والامقام و رهبری های امام راحل و مقام معظم رهبری و در سایه تلاش های نماینده ولی فقیه در گلستان و دیگر علما و روحانیون، نخبگان و فرهنگیان شیعه و سنی این استان به دست آمده است.
طهماسبی باتاکید بر ضرورت حفظ وحدت و برادری بین اقوام ساکن درکشور و استان گلستان، اضافه کرد: از 40 سال پیش تاکنون دشمنان اسلام و انقلاب تلاش زیادی برای برهم زدن این وحدت انجام می دهند که با هوشیاری مردم و رهبری، این توطئه ها خنثی شده است.
وی تصریح کرد: امروز نیز دشمنان اسلام با به راه انداختن برادر کشی در کشورهای اسلامی همچنان به دنبال ایجاد اختلاف بین امت اسلام و رسیدن به اهداف شوم خود هستند که باید بیش از پیش مراقب این توطئه دشمنان باشیم.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان با تبریک ایام دهه فجر و اینکه این ایام فرصتی برای بیان عملکرد مسئولان برای خدمت رسانی به مردم است، گفت: انقلاب اسلامی در عمر 40 ساله خود دستاوردهای زیادی در حوزه های مختلف داشته که به برکت خون شهیدان و حضور مردم به دست آمده است.
طهماسبی، دستاوردها و خدمات نظام درحوزه های مختلف را به هیچ عنوان قابل قیاس با دوران طاغوت ندانست و افزود: در رژیم گذشته شاه به مردم ظلم و در برابر استکبار و آمریکا کرنش می کرد اما امروز هیچ کشوری نمی تواند به جمهوری اسلامی فرمان دهد و مردم نیز به نظام و مسئولان آن امر و نهی می کنند.
وی گفت: درمقابل امر و نهی مردم، مسئولان نظام نیز موظفند به خواسته های مردم توجه کرده و با استفاده از همه ظرفیت ها و امکانات به آنان خدمت نمایند.
طهماسبی به طرح های قابل افتتاح دهه فجر در شهرستان مرزی مراوه تپه نیز اشاره کرد و افزود: دراین ایام 73 طرح عمرانی، اقتصادی و اشتغالزا با اعتباری بالغ بر 1200 میلیارد ریال به بهر برداری می رسد که معادل یک ششم اعتبارات طرح های افتتاحی استان گلستان در دهه فجر است.
به گفته وی، درایام دهه فجر در گلستان نیز افزون بر 6 هزار برنامه فرهنگی و اجتماعی در مناطق شهری و روستایی 14 شهرستان این استان برگزار می شود.
طهماسبی بااشاره به اجرای طرح تحول سلامت در کشور و استان گلستان تصریح کرد: با اجرای این طرح هزینه های درمانی مردم از 30 درصد به کمتر از پنج درصد کاهش یافته و امکانات حوزه بهداشت و درمان افزایش چشمگیری داشته است.
معاون استاندار گلستان درپایان سخنان خود به اهمیت حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن اشاره کرد و گفت: مردم انقلابی و ولایتمدار ایران و گلستان که قدرت جمهوری اسلامی به آن وابسته است، با حضور حماسی و گسترده خود در این راهپیمایی یک بار دیکر وفاداری خود به انقلاب را به جهانیان نشان می دهند.
فرماندار مراوه تپه نیز دراین مراسم با اشاره به افتتاح متمرکز تعداد 73 طرح عمرانی، اقتصادی و اشتغالزا با اعتباری بالغ بر 1200 میلیارد ریال در این شهرستان، گفت: این تعداد طرح نشان از اهتمام ویژه دولت تدبیر و امید به مناطق محروم و روستایی است.

حتما ببینید

قانون نانوشته جمع آوری کنتور آب مدارس به دلیل بدهی!‏

قانون نانوشته جمع آوری کنتور آب مدارس به دلیل بدهی!‏ وحید حاج سعیدی- ماموران اداره …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *