خانه / اخبار فرهنگی / معاون جدید دانشگاه پیام نور استان گلستان معرفی شد

معاون جدید دانشگاه پیام نور استان گلستان معرفی شد

مراسم تکریم و معارفه معاون جدید دانشگاه پیام نور استان گلستان برگزار و رضا نورا بعنوان معاون جدید این دانشگاه انتخاب شد.
مراسم تکریم و معارفه معاون جدید دانشگاه پیام نور استان گلستان با حضور رئیس، مدیران ستادی، اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه استان درمحل سالن جلسات این دانشگاه برگزار شد.
در این مراسم با صدور حکمی از سوی دکتر رستمی ابوسعیدی، رئیس دانشگاه پیام نور، رضا نورا به عنوان معاون جدید دانشگاه پیام نور استان گلستان منصوب و از تلاش‌های دکتر سید مجتبی عقیلی، معاون قبلی تشکر و قدردانی شد.
دکتر سید بهروز نهضتی، رئیس دانشگاه استان در این جلسه با اشاره به نامگذاری سال 1396 از سوی مقام معظم رهبری با عنوان اقتصاد مقاومتی، تولید اشتغال، از تلاش های دکتر سید مجتبی عقیلی در مدت مسئولیت معاون استان قدردانی نمود و برای ایشان آرزوی موفقیت کرد.
رئیس دانشگاه پیام نور استان گلستان ضمن تشکر از رضا نورا به خاطر پذیرش این مسئولیت، خاطر نشان کردند مسئولیت ها اماناتی هستند که به ما سپرده می شوند، امید است که با تلاش وکوشش جدیت، نظم وانضباط و وجدان کاری به نحو مطلوب از این امانات استفاده نماییم.
شایان ذکر است رضا نورا عضو هیات علمی گروه کشاورزی دانشگاه پیام نور می باشد و ریاست دانشگاه پیام نور واحد آزادشهر، مدیریت پژوهشی استان و مسئولیت نظارت و ارزیابی دانشگاه پیام نور استان را در سوابق کاری خود دارد.

حتما ببینید

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان: تئاتر هنر شناخته شده گلستانی ها است

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از تئاتر به عنوان هنر شناخته شده گلستانی ها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *