خانه / اخبار ویژه / معاون بازرگانی گروه صنعتی صباح: جایگاه علمی و فرهنگی کشور در گروی توسعه مدارس است

معاون بازرگانی گروه صنعتی صباح: جایگاه علمی و فرهنگی کشور در گروی توسعه مدارس است

معاون بازرگانی گروه صنعتی صباح در آیین افتتاح دبستان « حاج یوسف ایراهیمی» درشهرستان مینودشت روستای دشت حلقه گفت: جایگاه علمی و فرهنگی کشور در گروی توسعه مدارس است.

به گزارش سرزمین جم؛ محمود ابراهیمی معاون بازرگانی گروه صنعتی صباح در آیین افتتاح دبستان « حاج یوسف ایراهیمی» درشهرستان مینودشت روستای دشت حلقه، اظهار کرد: خداوند را شاکرم که این توفیق را اعطا کرده تا یک بار دیگر فرا رسیدن بهار علم و دانش و بازگشایی مدارس را تجربه کنیم.

وی تصریح کرد: امام خمینی( ره ) رهبر و معمار بزرگ انقلاب می‎فرماید« مردم بدانند کمک به مدرسه کمک به خودشان و کمک به فرزندانشان و کمک به ملت ایران است».

معاون بازرگانی گروه صنعتی صباح  با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب تاکید دارند که « تلاش در راه مدرسه سازی خود جهادی مقدس است»، افزود:  امیدوار هستم مردم برای ساختن مدرسه سعی و تلاش و همت مضاعف داشته باشند.

ابراهیمی با بیان اینکه مدرسه به عنوان نخستین سکوی آموزش بشمار می‎رود، گفت: جایگاه علمی و فرهنگی کشور در گروی توسعه مدارس است.

وی بیان داشت:  ما باید  توسعه مجموعه مدارس را از بعد کمی و کیفی مد نظر داشته باشیم و باید در ساخت مدارس بهترین‎ها را برای فرزندانمان مهیا کنیم.

این مراسم با حضور فرماندار مینودشت،  مدیریت آموزش و پرورش شهرستان مینودشت ، ریاست مجمع خیرین مدرسه ساز استان و شهرستان همچنین اولیای محترم و اهالی روستا دشت حلقه برگزار شد.

حتما ببینید

فوری/ حمله تروریستی به مراسم رژه نیروهای مسلح در اهواز

صبح امروز در جریان برگزاری رژه نیروهای مسلح در اهواز، چند فرد مسلح مراسم رژه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *