خانه / اخبار اقتصادی / مشکلات حوزه اقتصاد و اشتغال نگران‎کننده است

مشکلات حوزه اقتصاد و اشتغال نگران‎کننده است

فرماندار شهرستان کردکوی گفت: مشکلات حوزه اقتصاد و اشتغال نگران‎کننده است و در تحقق آن باید منویات مقام معظم رهبری توجه کنیم.
مجتبی جمالی در نهمین جلسه شورای اداری کردکوی در فرمانداری این شهرستان، مشکلات حوزه اقتصاد و اشتغال را نگران‎کننده دانست و اظهار داشت: گرچه یکی از راه‎های توسعه جذب سرمایه‎های‎ خارجی است اما در شرایط فعلی که در این بخش با محدودیت مواجه هستیم باید به ظرفیت‎های داخلی توجه داشته باشیم و در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی که مقام معظم رهبری نسبت به آن تأکید دارند تلاش کنیم.
وی با تأکید بر اینکه باید اقتصاد در کشور فراگیر شود، گفت: اقتصاد مقاومتی به معنای استفاده از ظرفیت‎های مردمی در بخش اقتصاد است.
فرماندار کردکوی ضمن تبریک میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار و با گرامیداشت دهه فجر، بیان کرد: پس از انقلاب اسلامی معادلات سیاسی و حاکمیتی دنیا تغییر یافت و هیمنه استکبار جهانی در هم شکست.
جمالی گفت: با پیروزی انقلاب اسلامی به مرور زمان شاهد فرو ریختن ادعاها و جایگاه‎های کشورهای استکباری بودیم.
وی آمریکا را یکی از دشمنان سرسخت ملت ایران دانست و تصریح کرد: انقلاب اسلامی یکی از علل اساسی در انزوا و اضمحلال آمریکا بوده است.
فرماندار کردکوی حضور فعال مسئولان در برنامه‎های دهه فجر را ضروری دانست و یادآور شد: مسئولان در مراسمات و برنامه‎های محوری که اساس و ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی است باید حضور فعال داشته باشند.
جمالی ادامه داد: ملت ایران با وجود مشکلات، تنگناها و دشمنان سرسختی که دارند همچنان به نظام مقدس جمهوری اسلامی وفادارند که این وفاداری و پایبندی، آنها را مستحق خدمات و امکانات بیشتری می‎کند.
وی با باین اینکه پاسخگویی درست، مستمر و حفظ کرامت انسانی از وظایف مسئولان است، خاطرنشان کرد: عامل بخشی از اغتشاشات اخیر در کشور مشکلات اقتصادی و عدم دریافت پاسخ درست از کارگزاران و مسئولان دولتی بود که در میان اعتراضات مردمی دشمنان و افراد سودجو سوء‎استفاده کردند و فضا را به سوی اغتشاش و آشوب هدایت کردند.
فرماندار کردکوی تأکید کرد: پذیرفتنی نیست که مسئولان کشورمان با گذشت 40 سال از انقلاب اسلامی که مبانی آن تعالیم دینی بوده در حفظ کرامت انسانی و پاسخگویی درست و صحیح به مردم با مشکل مواجه باشند.

حتما ببینید

قانون نانوشته جمع آوری کنتور آب مدارس به دلیل بدهی!‏

قانون نانوشته جمع آوری کنتور آب مدارس به دلیل بدهی!‏ وحید حاج سعیدی- ماموران اداره …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *