خانه / اخبار گلستان / مشاور و عضوستاد تحول شورای هماهنگی کشور: جهان عاری از استکبار با تمدن نوین اسلامی زندگی مسالمت آمیزی خواهد داشت

مشاور و عضوستاد تحول شورای هماهنگی کشور: جهان عاری از استکبار با تمدن نوین اسلامی زندگی مسالمت آمیزی خواهد داشت

به گزارش پایگاه اطلاع‎رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام احمد رضا احمدی اظهار کرد: نسل جدید باید بداند آمریکا همان طاغوت و فرعون زمان است اگر نسل جوان متوجه این مهم شد به سپاه موسی می‎پیوندد و با فرعون زمان مبارزه خواهد کرد.
طاغوتیان طغیانگر جهانی در مقابل انقلاب اسلامی قد علم کرده اند
به گزارش پایگاه اطلاع‎رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، دکتر احمدی تصریح کرد: امروز ما با یک طاغوت مواجه نیستیم بلکه با طواغیت طغیانگر جهانی در مقابل انقلاب اسلامی قد علم کرده اند مواجه هستیم و هر ایرانی آزادیخواه و انقلابی به حکم عقل و فطرت انسانی باید از حریم انسانی خویش دفاع کند.
دکتر احمدی همچنین،استکبار را متجاوز حریم انسانی دانست و خاطرنشان کرد: از خصوصیات انسان عاقل ظلم‎ستزی است ، کسی که آمریکا را مستکبر نداند عاقل نیست و این تعبیر قرآنی است که طاغوتیان کافر و مستکبر هستند.
احمدی طاغوت را نخستین شان کافر دانست و افزود: کافر در تاریکی به سر می‎برد زیرا کافر در تابعیت طاغوت محسوب می شد و طاغوت آنان را از نور به ظلمت رهانده است کسانی که سیطره استکبار را پذیرفته‎اند و یا در آستانه تن دادن به سیطره استکبار هستند از نور هدایت خارج شده اند.
وی بیان داشت: انقلاب اسلامی نور است و نور ویژگی‎اش ظلمت شکنی است و ما باید برای رسیدن به مقصد ظلمت شکن باشیم.
مشاور عالی شورای هماهنگی بیان داشت: امروز آمریکا مظهر ظلم و ظلمت است هم عقل و هم فطرت سلیم حکم می‎کنند که با تاریکی و ظلم و ظالم در ستیزه باشیم تا ظلمی باقی نماند.
جهان عاری از استکبار با تمدن نوین اسلامی زندگی مسالمت آمیزی خواهد داشت
احمدی افزود: استکبارستیزی از منظر فرهنگ وحیانی، ستیزه‎گری و مقاومت در برابر کسانی است که بر بشریت استکبار می‎ورزند اگر چند دولت در جهان خوی گرگ منشی خود را کنار بگذارند و نخواهند از قانون جنگل و خوی خوکی خود استفاده کنند جهان با بهره‎گیری از تمدن نوین اسلامی که بشریت را به صلح ، دوستی، برادری و برابری فرا می‎خواند می‎تواند زندگی مسالمت آمیزی داشته باشند.
کشف لانه جاسوسی یکی از وقایع مهم تاریخ انقلاب اسلامی است
وی یکی از وقایع مهم انقلاب اسلامی را کشف لانه جاسوسی آمریکایی ها در ایران برشمرد و یادآور شد: لانه جاسوسی حیات خلوت طاغوت در ایران محسوب می‎شود در این لانه عناصر آمریکایی به غارت، تجاوز به حقوق و منابع ایران زمین می‎پرداختند و جوانان انقلابی این لانه را بر هم زده و جاسوسان آمریکایی را دستگیر کردند.
عضو ستاد تحول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور عنوان کرد: جوانان عزیز ایران اسلامی که نماد شجاعت و مجاهدت و مبارزه بوده و هستند باید بدانند که آمریکا در این واقعه خفت بار هیمنه‎اش فرو ریخت و به زاری افتاد و برای رهایی از چنگ جوانان به التماس و دریوزگی روی آورد.
احمدی خاطرنشان کرد: در واقع این روز را از آن جهت پاس می‎داریم که جهان به قدرت مردم ایران اسلامی پی برد و ما این روز را به رخ استکبار می‎کشیم که ای آمریکا ما همان مردم سال 1357 و 1358 هستیم و همواره از مبانی انقلاب اسلامی که خود پدید آورنده آن بوده‎ایم حفاظت و صیانت خواهیم کرد.
وی با بیان اینکه ملت ایران از اعتقادات خود که تبعیت از اسلام و رهبری فرزانه انقلاب اسلامی است دست نخواهد کشید، متذکر شد: ملت ایران در سنگر استکبارستیزی لحظه‎ای از توطئه‎های آمریکایی غافل نخواهند شد.
مشاور عالی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی افزود: مردم ما نه از خشم آمریکایی‎ها می‎هراسند و نه از لبخند آنان خرسند می‎شوند البته آنها جرأت خشم ندارند زیرا هیبتشان در چند ماجرا توسط دلارمردانه سپاه اسلام شکسته است و لذا به لبخند آنان هم اعتمادی ندارد زیرا بدعهدی آنان را در ماجرای هسته‎ای و برجام را دیدند.
احمدی با بیان اینکه استکبار به هیچ عهده خود پایبند نیست، گفت: چنانکه که امام مسلمین جهان آیت الله الظمی خامنه‎ای قبل و در آستانه مذاکرات هسته به بدعهدی های آمریکایی اشره و تاکید فرموده بودند.
حجت الاسلام دکتر احمدی افزود:13 آبان امسال یک پیام برای آمریکایی‎ها دارد و یک پیامم به دولتمردان ایران اسلامی، پیامی که برای آمریکایی‎ها دارد این است که دست از خوی استکباری بردارید که جهان بشری امروز شما را مثابه گرگ درنده‎ای می‎داند و از حمایت دولتمردان خبیثی که خون مسلمین را در سوریه یمن و … می‎ریزند دست بردارید و بدانید که طاغوت نابود شدنی و این نوید قرآن است.
وی در پیایان اضافه کرد: پیام 13 آبان به دولتمردان ایران این است که به تدابیر مقام معظم رهبری گوش جان بسپارید تا عاقبت بخیر شوید و بدانید که آمریکا دشمن اصلی ماست و آنان تا روح عاشورایی در قاموس انقلاب اسلامی را نزدایند از اقدامات خصمانه خود دست برنخواهند داشت.

حتما ببینید

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان گلستان:

شناسایی افرادی که ارز دولتی گرفته اما کالا وارد نکرده اند، در دستور کار قرار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *