خانه / اخبار گلستان / مدیر کل منابع‎طبیعی و کشاورزی گلستان تاکید کرد؛ پاسداری از خون شهدا با خدمت صادقانه در عرصه حفاظت از منابع طبیعی

مدیر کل منابع‎طبیعی و کشاورزی گلستان تاکید کرد؛ پاسداری از خون شهدا با خدمت صادقانه در عرصه حفاظت از منابع طبیعی

 

ابوطالب قزلسفلو در آستانه برگزاری اجلاسیه 4 هزار شهید استان گلستان و در گفت‎و‎گو با هفته‎نامه سرزمین جم اظهار کرد: شهدا در مسیری آرمان بزرگی که امام راحل عظیم شان ترسیم کرده بود گام نهادند و جان عزیز خود را تقدیم اسلام و انقلاب کردند.

وی تصریح کرد: ما باید آرمان شهدا را مد نظر قرار دهیم و امروز در جهت این آرمان‎ها حرکت کنیم ، پاسدار خون شهدا باشیم و رضایتمندی را بالاببریم.

مدیر کل منابع‎طبیعی و کشاورزی گلستان به برگزاری یادواره شهدای کارمند استان گلستان اشاره کرد و گفت: کارمندان دولت بخشی از بدنه نظام اجرایی کشور به شمار می‎روند که برای تحقق اهداف شهدا تلاش می‎کنند.

قزلسفلو تاکید کرد: امروز منابع طبیعی به عنوان بخشی از بدنه سیستم اجرایی کشور با تمام تلاش و خدمت صادقانه از خون شهدا پاسداری می‎کند و امیدواریم بتوانیم با توجه به منویات مقام معظم رهبری در انجام ماموریت‎ها شرمنده شهدا نباشیم.

وی یادآور شد: یکی از دستاوردهای شهدا جفظ کیان و مرزهای جغرافیایی و سیاسی ازحمله متجاوزگران و دشمنان بود و منابع طبیعی هم به دلیل آنکه حفاظت از انفال را برعهده دارد از اهمیت بالایی برخوردار است.

مدیر کل منابع‎طبیعی و کشاورزی گلستان ادامه داد: کارمندان و ماموران منابع طبیعی با جدیت و تلاش بی‎شائبه در صدد آن هستند که شرمند خون شهدا نباشند و انفال و منابع طبیعی کشور را از دست زیادخواهان و کسانی که چشم طمع دوخته‎اند با اجرایی قوانین و مقررات حفظ کنند.

قزلسفلو ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سه شهید عرصه منابع طبیعی استان گلستان یادآور شد: از آنجایی که این عزیزان در دفاع از انفال و عرصه‎های منابع طبیعی و ما کارکنان منابع طبیعی استان گلستان به خانواده‎های این عزیزان قول می‎دهیم با تمام جدیت از انفال و منابع طبیعی استان دفاع کنیم و اجازه ندهیم کسانی که چشم طمع به منابع طبیعی دارند بتوانند به عرصه‎های منابع طبیعی دست‎اندازی کنند

حتما ببینید

قانون نانوشته جمع آوری کنتور آب مدارس به دلیل بدهی!‏

قانون نانوشته جمع آوری کنتور آب مدارس به دلیل بدهی!‏ وحید حاج سعیدی- ماموران اداره …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *