خانه / اخبار گلستان / مدیر اجرای سرشماری نفوس و مسکن استان گلستان: عزم خوبی در گلستان برای مشارکت در سرشماری وجود دارد

مدیر اجرای سرشماری نفوس و مسکن استان گلستان: عزم خوبی در گلستان برای مشارکت در سرشماری وجود دارد

مدیر اجرای سرشماری نفوس و مسکن استان گلستان گفت: عزم خوبی در سطح استان برای مشارکت اینترنتی در سرشماری نفوس و مسکن به وجود آمده و در دستگاه‎های اجرایی استان گلستان مکان‌هایی برای ثبت‌نام اینترنتی سرشماری تدارک دیده شده است.
به گزارش سرزمین جم، حسین پیشقدم در گفت‎گو با خبرنگاران اظهار کرد: در سرشماری نفوس مسکن برای نخستین بار در تاریخ کشور سرشماری به شیوه نوین هم به صورت اینترنتی و هم به صورت حضوری انجام می‌شود.
وی با بیان اینکه در این سرشماری 70 ایتم از خانوارها پرسیده خواهد شد، ابراز داشت: تمام اطلاعات فردی و خانوادگی مردم در سرشماری نفوس و مسکن در مرکز آمار کشور کاملا محرمانه خواهد بود.
مدیر اجرای سرشماری نفوس و مسکن استان گلستان ابراز داشت: عزم خوبی در سطح استان برای مشارکت اینترنتی در سرشماری نفوس و مسکن به وجود آمده و در دستگاه‎های اجرایی استان گلستان مکان‌هایی برای ثبت‌نام اینترنتی سرشماری تدارک دیده شده است..
پیش‎قدم استان گلستان نمونه در استخراج و جمع‎آوری طرح‎‎های آماری دانست و یادآور شد: تعداد کل مأموران بکارگیری شده در سرشماری نفوس و مسکن سال‌جاری در استان 520 نفر است.
وی با بیان اینکه سرشماری نفوس و مسکن در 823 حوزه روستایی و 816 حوزه شهری در استان انجام خواهد شد، بیان داشت:سرشماری نفوس و مسکن از سوم مهر ماه سال‌جاری تا 24 مهر ماه به صورت اینترنتی آغاز خواهد شد و از 25 مهرماه تا 25 آبان ماه به صورت حضوری ادامه خواهد داشت.
مدیر اجرای سرشماری نفوس و مسکن استان گلستان ادامه داد: همچنین کسانی که در سرشماری حضوری به دلیل عدم حضور در خانه یا مسافرت شرکت نکرده باشند از 26 تا 30 آبان ماه سرشماری این افراد به صورت تلفنی و حضوری و اینترنتی ثبت‌نام انجام خواهد شد.
پیش‎قدم یادآور شد: تلاش زیادی برای تشویق مردم خصوصا کارکنان دولت و دانش‌آموزان برای شرکت در سرشماری به صورت اینترنتی انجام شد و انتظار داریم مشارکت گلستانی‌ها در روزهای آینده بیشتر شود.

حتما ببینید

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان گلستان:

شناسایی افرادی که ارز دولتی گرفته اما کالا وارد نکرده اند، در دستور کار قرار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *