خانه / اخبار فرهنگی / مدیرکل میراث‌فرهنگی استان گلستان: رونق پروازهای فرودگاه کلاله سبب توسعه گردشگری شرق گلستان می‌شود

مدیرکل میراث‌فرهنگی استان گلستان: رونق پروازهای فرودگاه کلاله سبب توسعه گردشگری شرق گلستان می‌شود

مدیرکل میراث‌فرهنگی, گردشگری و صنایع دستی استان گلستان گفت: تنها نقطه ضعف پروازهای نامنظم فرودگاه کلاله, تبلیغات ضعیف است و بسیاری از مردم در جریان پروازهای فرودگاه کلاله نیستند.
ابراهیم کریمی در جلسه هم‌اندیشی با دفاتر خدمات مسافرتی شرق گلستان اظهار داشت: آنچه در مرکز گلستان کمرنگ است, عدم اطلاع‌رسانی و آگاهی مردم استان از پروازهای کلاله است وهمه باید در این زمینه کمک کنند تا بار دیگر شاهد توقف پروازها نباشیم.
مدیرکل میراث فرهنگی, گردشگری و صنایع دستی گلستان افزود: همه شرایط لازم برای پروازهای منظم در شهرستان کلاله فراهم است تا بتوانیم این پروازها را نهادینه کنیم و امید داریم به جز پرواز تهران, پرواز دیگر شهرهای استان را نیز انجام دهیم.
کریمی تاکید کرد: فرودگاه کلاله در توسعه گردشگری شرق گلستان بسیار تاثیرگذار است و برای رونق پروازها و استقبال مردم چندین جلسه مختلف با اقشار مختلف شرق استان برگزار شده است.
مدیرکل میراث فرهنگی,گردشگری و صنایع دستی گلستان گفت: دفاتر خدمات مسافرتی شرق گلستان و خبرنگاران بیشترین تاثیر را در استقبال مردم از پروازهای کلاله می‌توانند ایفا کنند.
نصرت برزگر فرماندار شهرستان کلاله هم در این جلسه اظهار داشت: تا یک‌ماه آینده پروازهای زاهدان و مشهد در فرودگاه کلاله انجام می‌شود و هم‌اکنون استقبال مردم از پروازهای کلاله به 65 درصد رسیده است.
وی افزود: تا 2 هفته آینده, فرودگاه کلاله به واحد سوخت‌رسان مجهز خواهد شد و پروازهای زاهدان و مشهد برقرار خواهد شد. فرودگاه کلاله همه زیرساخت‌های لازم مانند, باند پرواز به طول 2 هزارو 200 مترمربع و عرض 45 مترمربع, سایت اداری, سیستم آتش‌نشانی, سیستم ناموری, برج مراقبت را دارد و در حال تجهیز سیستم ماهواره‌ای نیز است.
فرماندار کلاله تاکید کرد: شرایط ویژه برای دفاتر خدمات مسافرتی شرق مانند تخصیص 50 درصد تبلیغات فرودگاه و تبلیغات وسیع در سطح شرق قرار دادیم و انتظار داریم پروازهای کلاله تنها 5 تا 10 درصد افزایش یابد.

حتما ببینید

معاون جدید دانشگاه پیام نور استان گلستان معرفی شد

مراسم تکریم و معارفه معاون جدید دانشگاه پیام نور استان گلستان برگزار و رضا نورا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *