خانه / اخبار گلستان / مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گلستان عنوان کرد؛ بازسازی بیش از 52 هزار واحد مسکونی روستایی

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گلستان عنوان کرد؛ بازسازی بیش از 52 هزار واحد مسکونی روستایی

 

 

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گلستان  از بازسازی بیش از 52 هزار واحد مسکونی روستایی  در استان گلستان خبر داد.

به گزارش سرزمین جم و به نقل از ایرنا، محمدتقی زمانی نژاد به مناسبت با بیان اینکه 15 مهر ماه به عنوان روز روستا نامگذاری شده است، ابراز داشت: پنجشنبه به مناسبت 15 مهر روز روستا  افزود: طبق برنامه ریزی انجام شده کار صدور سند مالکیت توسط بنیاد مسکن با هماهنگی دستگاه های مرتبط برای متقاضیان واجد شرایط صوت می گیرد..

وی همچنین به صدور سند مالکیت برای متقاضیان ساکن در شهرهای زیر 25 هزار نفر جمعیت استان اشاره کرد و افزود:  این طرح از چند سال پیش بر عهده بنیاد مسکن قرار داده شده و در همین ارتباط تاکنون یک هزار و 869 جلد سند مالکیت شهری صادر شده است.

زمانی نژاد در خصوص آخرین وضعیت مسکن مهر در شهرهای زیر 25 هزار نفر جمعیت استان گفت: ساخت 8 هزار و 581 خانه در این شهرها آغاز شده است و تاکنون عملیات ساخت 7 هزار و 703 واحد به پایان رسیده و تحویل متقاضیان واجد شرایط شده است.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گلستان  از بازسازی بیش از 52 هزار واحد مسکونی روستایی  در استان گلستان خبر داد و گفت:  کار بازسازی 61 هزار و 500 واحد مسکونی در مناطق روستایی گلستان از سال 84 با ارایه تسهیلات بانکی کم بهره آغاز شده است.

زمانی نژاد خاطرنشان کرد:  از مجموع 203 هزار واحد مسکونی موجود در مناطق روستایی گلستان 124 هزار واحد آن نیاز به مقاوم سازی دارد و تاکنون 70 هزار واحد آن مقاوم شده است.

 

حتما ببینید

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان گلستان:

شناسایی افرادی که ارز دولتی گرفته اما کالا وارد نکرده اند، در دستور کار قرار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *