خانه / اخبار اجتماعی / مدیرکل اموراجتماعی استانداری گلستان: مشکلات اقتصادی باعث بازماندن دانش آموزان از تحصیل می شود

مدیرکل اموراجتماعی استانداری گلستان: مشکلات اقتصادی باعث بازماندن دانش آموزان از تحصیل می شود

 

مدیرکل اموراجتماعی استانداری گلستان گفت: مشکلات اقتصادی خانواده ها به ویژه شرق گلستان باعث بازماندن برخی از دانش آموزان از تحصیل می شود.
به گزارش گلستان ما به نقل از کلاله خبر، چراغعلی در کارگروه تخصصی اجتماعی و فرهنگی شهرستان کلاله با بیان اینکه مقصر بوجود آمدن برخی از آسیب های اجتماعی و فرهنگی خودمان هستیم، گفت: چون در مقابله با تهدیدات فرهنگی و اجتماعی دشمنان نظام برنامه ریزی مناسبی نداشته ایم در برخی از حوزه ها با معضلات متعددی روبرو هستیم.
وی افزود: مشکلات اقتصادی در استان گلستان به خصوص خانواده های شرق گلستان باعث بازماندن برخی از دانش آموزان از تحصیل می شود.
چراغعلی اذعان داشت: یکی از اشتباهات صورت گرفته در خصوص آسیب های اجتماعی و فرهنگی، پنهان کاری است؛ در صورتی که بیان حقایق باعث تلنگری در جامعه می شود.
مدیرکل اموراجتماعی استانداری گلستان گفت: در جهت مرتفع سازی آسیب های اجتماعی باید تمام دستگاه های موجود در استان و شهرستان ها پای کار باشند و با یک برنامه ریزی مدون به بررسی و مرتفع سازی چالش های موجود بپردازند.
فرماندار کلاله: در سال گذشته در کاهش خودکشی موفق بودیم
نصرت برزگر نیز در این جلسه با تاکید بر اینکه باید واقعیت ها را به جامعه منتقل کرد، گفت: با برنامه ریزی های انجام شده در سال گذشته، میزان خودکشی در شهرستان کلاله کاهش داشت.
وی ادامه داد: باید در عرصه های مختلف از تمام اقشار جامعه استفاده شود تا به این وسیله از انزوا و خودکشی مردم جلوگیری شود.
فرماندار کلاله تصریح کرد: در این شهرستان با شناسایی برخی از آسیب های اجتماعی و فرهنگی، با تشکیل کارگروه های تخصصی و با کمک روحانیت شهرستان به مقابله با برخی از آسیب ها پرداختیم.

حتما ببینید

قانون نانوشته جمع آوری کنتور آب مدارس به دلیل بدهی!‏

قانون نانوشته جمع آوری کنتور آب مدارس به دلیل بدهی!‏ وحید حاج سعیدی- ماموران اداره …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *