خانه / اخبار گلستان / مدیرعامل شرکت گاز گلستان: گازرسانی به ۹۱ روستای شهرستان گرگان انجام شد

مدیرعامل شرکت گاز گلستان: گازرسانی به ۹۱ روستای شهرستان گرگان انجام شد

صفرعلی جمال‌لیوانی اظهار داشت: از مجموع 96 روستای شهرستان گرگان تاکنون تعداد 91 روستا گازرسانی شد و در حال حاضر نیز امکان‌سنجی و اقدامات مطالعاتی برای گازرسانی به 3 روستای فاقد گاز این شهرستان آغاز شده است.
جمال لیوانی اظهار کرد: علاوه بر این تعداد 154 واحد صنعتی عمده و 12 جایگاه سوخت سی‌ان‌جی نیز از پروژه‌های مهمی است که تاکنون در مرکز استان به بهره‌برداری رسید.
وی افزود: تاکنون در شهرستان گرگان نزدیک به 1250 کیلومتر شبکه اجرا شده و تعداد 60 هزار و 460 انشعاب نصب ،افزون بر 146 هزار و 280 مشترک جذب و تعداد 160 هزار و 770 خانوار نیز از نعمت گاز بهره مند شده اند
مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان گفت: به منظور تسریع و تسهیل در روند خدمات‌دهی و ارتقای سطح رضایت مشترکین عزیزمرکزاستان ، اداره گازشهرستان گرگان را به دو منطقه 1 و 2 تفکیک و توسعه دادیم تا روند خدمات‌رسانی به صورت مطلوبتر به شهروندان ارائه شد،علاوه بر اینکه در شهرهای جلین و سرخنکلاته نیز ادارات گاز به منظور خدمات‌رسانی استقرار دارد.
مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان اظهار داشت: اداره گاز منطقه یک همچنان در محل چهار راه گلها در حال خدمات‌رسانی می باشد و اداره گاز منطقه 2 نیز به صورت مستقل درمحل بلوار 5 آذر، جنب سینمای عصر جدید، انتهای کوچه 18.1 تجهیز و راه‌اندازی شده و در حال ارائه خدمات به مشترکان است.

حتما ببینید

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان گلستان:

شناسایی افرادی که ارز دولتی گرفته اما کالا وارد نکرده اند، در دستور کار قرار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *