خانه / اخبار گلستان / مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان: نخستین مدرسه هلال کشور در گلستان افتتاح شد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان: نخستین مدرسه هلال کشور در گلستان افتتاح شد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان از افتتاح نخستین مدرسه هلال کشور در استان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان گلستان ؛دکتر حسین احمدی اظهار کرد: شروع ماه مهر همراه با مهرورزی است و ما امروز شاهد مهرورزی خانواده «آق پور» یکی از خیرین داوطلب استان گلستان بودیم.
احمدی تصریح کرد: این مدرسه توسط آقای آنه محمد آق پور قابوس و خانم شهلا ملک پور در روستای «قولجه تپه» شهرستان گنبد کاووس ساخته شده و به نام پدر مرحوم ایشان «نوروز محمد آق پور» نامگذاری شده است.
وی افزود: با این کار نام گلستان و شهرستان گنبد کاووس در سطح کشور به عنوان استان پیش قدم مطرح شده و به عنوان اولین مدرسه هلال کشور به ثبت رسیده است.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان گفت: خوشحالیم در استان گلستان و منطقه گنبد کاووس توانمندان این چنین دلسوز و فداکار در راه اهداف بشر دوستانه جمعیت هلال احمر به تاثیر از مکتب حیات بخش اسلام و آموزه های دینی قدم برمی دارند.
دکتر احمدی افزود: امروز ما شاهد خنده و خوشحالی اهالی روستا و کودکان و نونهالانی بودیم که در این محوطه با غرور راه می رفتند و این جای خوشحالی دارد.
وی با ابراز امیدواری از اینکه داوطلبین و خیرین توانمند هلال احمر در استان گلستان گام های بزرگتری بردارند، گفت: امیدوارم خیرین در تمام عرصه های بشر دوستانه حضور موثرتری داشته باشند و وظیفه ما هم در این زمینه سنگین تر شده زیرا به عنوان پلی برای توان توانمندان و نیاز نیازمندان عمل می کنیم.
دکتر احمدی در پایان افزود: عملیات ساخت این مدرسه دو کلاسه از سال ۹۳ آغاز شده و پس از دو سال با هزینه ۹۷۰ میلیون ریال به بهره برداری رسید.

حتما ببینید

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان گلستان:

شناسایی افرادی که ارز دولتی گرفته اما کالا وارد نکرده اند، در دستور کار قرار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *