خانه / اخبار اجتماعی / مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر گلستان: ۴۰۰ چادر و ۲۵۰۰ پتو برای امدادرسانی در زمان بحران در گلستان آماده است

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر گلستان: ۴۰۰ چادر و ۲۵۰۰ پتو برای امدادرسانی در زمان بحران در گلستان آماده است

حسین احمدی درمراسم تبادل تفاهم‌نامه نگهداری و بهره‌برداری از تجهیزات امدادی مدیریت بحران در شهرداری نوده خاندوز اظهار داشت: با توجه به وقوع زلزله در یکی, 2 روز گذشته در تهران, هلال احمر گلستان, 400 چادر و 2 هزار و 500 پتو از محل انبار ذخیره خود به صورت آماده باش, آماده کرده تا در زمان وقوع حادثه, سریع در اختیار حادثه‌دیدگان قرار گیرد.
وی افزود: آموزش و تخصص, ارکان اصلی عملیات امداد و نجات موفق هستند و در همه سازمان‌های جمعیت هلال احمر کشور, مانور و آموزش نیروی انسانی تمرین و ممارست می‌شود و همه این رکن اصلی را اشاعه می‌دهند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان افزود: در کنار نیروی انسانی متخصص و با تجربه, تجهیزات به روز و مناسب می‌تواند, نقش مهمی در امدادرسانی به موقع داشته باشد و خود امدادی مقوله و مولفه مهمی است که در کنار این دو (نیروی انسانی و تجهیزات) در همه کشورها مورد توجه است.
احمدی تصریح کرد: ایران در کمربند زلزله جهانی قرار دارد و این لرزش‌ها همیشه وجود خواهد داشت و باید ما از نظر نیروی انسانی و تجهیزات به روز باشیم تا بتوانیم به موقع عمل کنیم.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان تاکید کرد: هماهنگی خوبی در شورای هماهنگی مدیریت بحران استان وجود دارد و هماهنگی‌های خوبی بین مدیران دستگاه‌های مرتبط برقرار است, به صورتی که در زمان حادثه معدن یورت آزادشهر و یا سیلاب استان, توانستیم با مدیریت و هماهنگی خوب, این حوادث را به خوبی مدیریت کنیم.

حتما ببینید

انعکاس خبر در رسانه‌های استان نتیجه داد؛ پرونده کمیسیون پزشکی طاها مولانا تأیید شد

معاون توانبخشی بهزیستی استان گلستان از تأیید پرونده کمیسیون پزشکی»طاها مولانا» کودک4 ساله مبتلا به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *