خانه / اخبار اجتماعی / مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر گلستان: ۴۰۰ چادر و ۲۵۰۰ پتو برای امدادرسانی در زمان بحران در گلستان آماده است

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر گلستان: ۴۰۰ چادر و ۲۵۰۰ پتو برای امدادرسانی در زمان بحران در گلستان آماده است

حسین احمدی درمراسم تبادل تفاهم‌نامه نگهداری و بهره‌برداری از تجهیزات امدادی مدیریت بحران در شهرداری نوده خاندوز اظهار داشت: با توجه به وقوع زلزله در یکی, 2 روز گذشته در تهران, هلال احمر گلستان, 400 چادر و 2 هزار و 500 پتو از محل انبار ذخیره خود به صورت آماده باش, آماده کرده تا در زمان وقوع حادثه, سریع در اختیار حادثه‌دیدگان قرار گیرد.
وی افزود: آموزش و تخصص, ارکان اصلی عملیات امداد و نجات موفق هستند و در همه سازمان‌های جمعیت هلال احمر کشور, مانور و آموزش نیروی انسانی تمرین و ممارست می‌شود و همه این رکن اصلی را اشاعه می‌دهند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان افزود: در کنار نیروی انسانی متخصص و با تجربه, تجهیزات به روز و مناسب می‌تواند, نقش مهمی در امدادرسانی به موقع داشته باشد و خود امدادی مقوله و مولفه مهمی است که در کنار این دو (نیروی انسانی و تجهیزات) در همه کشورها مورد توجه است.
احمدی تصریح کرد: ایران در کمربند زلزله جهانی قرار دارد و این لرزش‌ها همیشه وجود خواهد داشت و باید ما از نظر نیروی انسانی و تجهیزات به روز باشیم تا بتوانیم به موقع عمل کنیم.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان تاکید کرد: هماهنگی خوبی در شورای هماهنگی مدیریت بحران استان وجود دارد و هماهنگی‌های خوبی بین مدیران دستگاه‌های مرتبط برقرار است, به صورتی که در زمان حادثه معدن یورت آزادشهر و یا سیلاب استان, توانستیم با مدیریت و هماهنگی خوب, این حوادث را به خوبی مدیریت کنیم.

حتما ببینید

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان گلستان:

شناسایی افرادی که ارز دولتی گرفته اما کالا وارد نکرده اند، در دستور کار قرار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *