خانه / اخبار ویژه / مدیرسابق بانک قوامین استان گلستان خبر داد؛ کاهش 38 درصد معوقات بانک قوامین در استان گلستان

مدیرسابق بانک قوامین استان گلستان خبر داد؛ کاهش 38 درصد معوقات بانک قوامین در استان گلستان

مدیر سابق بانک قوامین استان گلستان گفت: در راستای تلاش‎های بی شائبه با بهینه سازی روش‌ها توانسته‌ایم معوقات بانک را در استان گلستان از نظر تعدادی 52 درصد و مبلغی 38 درصد کاهش دهیم.
به گزارش سرزمین جم، عابدی پور در مراسم تودیع خود اظهار کرد: مشتریان سرمایه‎های همیشگی ما هستند و در حدود سه سال و نیم که در خدمت پرسنل ناجا و مردم شریف استان گلستان بودم تلاش کردم که رضایت را در مشتریان از بانک قوامین ایجاد کنم.
وی تصریح کرد: با تمام تلاش صورت گرفته احتمالا در انجام خدمت رسانی قصور و کوتاهی وجود داشته است و ازاین باب در صورت بروز هر گونه کوتاهی از مشتریان عزیز بانک قوامین عذرخواهی می‎کنم.
مدیر سابق بانک قوامین استان گلستان ادامه داد: از لحاظ حجم منابع در سال‎های گذشته بانک قوامین در بخش هزینه‎ها بر اساس برنامه‎ها و سیاست‎های تبیین شده از 100 درصد بودجه تخصیصی 76 درصد هزینه کرده است.
عابدی‎پور ابراز داشت: در پایان سال 94 از 100 درصد بودجه تخصیصی 69 درصد هزینه شده که از این میزان هفت درصد کاهش هزینه‌ها را در سیستم بانک قوامین در گلستان بودیم.
وی خاطرنشان کرد: در راستای تلاش‎های بی شائبه با بهینه سازی روش‌ها توانسته‌ایم معوقات بانک را در استان گلستان از نظر تعدادی 52 درصد و مبلغی 38 درصد کاهش دهیم.
مدیر سابق بانک قوامین استان گلستان با بیان اینکه 18 ساختمان شعب بانک قوامین در استان گلستان وجود دارد، ابراز داشت: از این تعداد از سال 1392 شش شعبه ملکی بوده است و در راستای جا نمایی تجهیز و بهینه‌سازی زیرساخت‌های بانک‌های قوامین تلاش فراوانی صورت گرفته است.
عابدی‎پور افزود: افتتاح شعبه 724 خزانه با بالاترین استانداردها، برگزاری کلاس‌های آموزشی، کارگاه عملیاتی در راستای ساخت تجهیز شعب و برگزاری 400 ساعت کلاس آموزشی به خصوص در بخش ای.تی از جمله اقداماتی است که در طی این مدت در شعب استان گلستان اتفاق افتاده است .
در پایان آقای مهدی تراب بیگی مدیر جدید بانک قوامین اهم برنامه های خود را در پیگیری و جدیت در اجرای سند تحول، وصول مطالبات معوق جهت ورود نقدینگی به نظام بانکی و تاکید بر آموزش در تمامی سطوح کارکنان و خدمت رسانی به کارکنان محترم ناجا ، ایجاد رویکرد تعاملی و تحکیم خدمت به آحاد مردم شریف استان اعلام نمودند.

photo_2016-09-08_12-48-30 photo_2016-09-08_12-47-56 photo_2016-09-08_12-48-02

حتما ببینید

فوری/ حمله تروریستی به مراسم رژه نیروهای مسلح در اهواز

صبح امروز در جریان برگزاری رژه نیروهای مسلح در اهواز، چند فرد مسلح مراسم رژه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *