خانه / اخبار اجتماعی / مخابرات منطقه گلستان جزء5استان برتردرشاخص وفاداری مشتریان

مخابرات منطقه گلستان جزء5استان برتردرشاخص وفاداری مشتریان

مهندس غلامعلی شهمرادی با اشاره به اینکه از امسال شاخص جدیدی بمنظور سنجش میزان وفاداری مشتریان تحت عنوان NPS جزء شاخص های ارزیابی مخابرات استانها اضافه شده افزود: نظر سنجی NPS یا همان میزان وفاداری مشتریان بدون دخالت استانها و توسط تیمی در شرکت مخابرات ایران انجام می شود.
وی گفت :این نظر سنجی برای تمامی محصولات مخابراتی از قبیل تلفن ثابت ،ADSL وهمراه اول صورت می گیرد و افراد شرکت کننده در این نظرسنجی کاملا» تصادفی انتخاب شده و بر اساس استفاده از سرویس خاصی و یا قشر خاصی از جامعه نمی باشد.
مدیر مخابرات منطقه گلستان با تاکید بر اینکه شماره تماس مشترکین از بیلینگ متمرکز جمع آوری و سپس با مشتریان تماس برقرار شده و فرم های نظرسنجی بر اساس پاسخ های ایشان توسط تیم outbound شرکت مخابرات ایران تکمیل می شودگفت : اولین نتایج این شاخص برای کل کشور اعلام شد و خوشبختانه استان گلستان رتبه پنجم کشوری را کسب کرد و البته این اصلا» به این معنا نیست که ما هیچ مشکلی نداریم و همه از ما راضی هستند! بلکه هنوز با مطلوب فاصله زیاد داریم و هنوز تعداد قابل توجهی ازمشترکین ازخدمات ما ناراضی هستند.
وی افزود : درمقایسه بااستانهای دیگرخداراشکروضع مناسبتری داریم و بر اساس این نظرسنجی حدود ۶۰ درصد مشتریان نمره ۷ به بالا به ما داده اند .
مهندس شهمرادی ضمن تقدیر ازهمه همکاران عزیز و مسئولین و مدیران ستادی و بویژه شهرستانها تاکید کرد : این موضوع را جدی بگیرند و همانطور که همه ما در گفتارمان ارائه سرویس های با کیفیت و خدمات خوب را مرتبا» یادآور می شویم .عمل هم بهتر از گذشته اقدامات مهمی را به سرانجام برسانیم تا انشاءالله روز به روز رضایت مشتریان بیشتر شود و بهبود مستمر شاخص NPS را شاهد باشیم

حتما ببینید

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان گلستان:

شناسایی افرادی که ارز دولتی گرفته اما کالا وارد نکرده اند، در دستور کار قرار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *