خانه / اخبار ویژه / قاتل شهید گرکز با گلوله پلیس دستگیر شد

قاتل شهید گرکز با گلوله پلیس دستگیر شد

 

ساعت 3:10  بامداد 19 تیرماه جاری مأموران گشت ایستگاه میدان بسیج شهرستان گرگان در هنگام گشت‌زنی به فردی مشکوک شده و فرمان ایست به او می‌دهند.

پس از فرار متهم و تعقیب و گریز پلیسی، متهم برای فرار از چنگال ماموران با سرباز انتظامی درگیر شده و وی را با ضربه چاقو به شدت مجروح می‌کند.

با توجه به اصابت چاقو به قلب سرباز و شدت خونریزی، این سرباز جان خود را از دست داد.

علی‌اکبر جاویدان در این خصوص اعلام کرد: پس از یک هفته کار تحقیقاتی و پلیسی، قاتل سرباز انتظامی شهرستان گرگان شناسایی و دستگیر شد.

وی ادامه داد: پس از وقوع حادثه، بلافاصله تیمی مجرب از کارآگاهان و کارشناسان زبده پلیس آگاهی استان مسئول رسیدگی پرونده و دستگیری این فرد شدند.

رئیس پلیس گلستان خاطرنشان کرد: با تحقیقات انجام شده، ماموران محل اختفای این ضارب را در یکی از روستاهای غربی شهرستان گرگان شناسایی کردند که با هماهنگی مرجع قضایی اقدامات دستگیری وی انجام شد اما متهم با مشاهده ماموران و درگیری با آنها قصد فرار داشت که ماموران با استفاده از قانون بکارگیری سلاح و شلیک 5 گلوله از کمر به پایین وی، متهم را دستگیر کردند.

جاویدان گفت: متهم در حال حاضر در مرکز درمانی است و پس از دستگیری تعداد دو تیغه چاقو نیز از وی کشف و ضبط شده است.

وی تاکید کرد: متهم دارای سوابق متعدد کیفری، نزاع و درگیری، ضرب و جرح بوده که از مدتها قبل تحت تعقیب پلیس و مراجع قضایی است.

 

جاویدان تاکید کرد: این متهم 30 ساله از افراد بومی روستا بوده که عملیات شناسایی و دستگیری این متهم عصر روز شنبه 26 تیرماه جاری انجام شد.

سرباز شهید امید گرکز پایه خدمتی آبان سال 1393 بود که در ایستگاه انتظامی میدان بسیج گرگان خدمت دوره ضرورت خود را می‌گذراند  و روزهای پایان خدمت خود را سپری می‌کرد.

 

حتما ببینید

فوری/ حمله تروریستی به مراسم رژه نیروهای مسلح در اهواز

صبح امروز در جریان برگزاری رژه نیروهای مسلح در اهواز، چند فرد مسلح مراسم رژه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *