خانه / اخبار گلستان / فرمانده سپاه نینوا گلستان: طرح «مهر آسمانی» در ۲ مرحله در استان گلستان اجرا می‌شود

فرمانده سپاه نینوا گلستان: طرح «مهر آسمانی» در ۲ مرحله در استان گلستان اجرا می‌شود

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان گفت: در راستای اجرای طرح «مهر آسمانی» که باید ۱۰۰ سری جهیزیه به زوج‌های نیازمند اهدا شود، امروز در مرحله نخست ۵۰ سری جهیزیه به زوج‌های نیازمند اهداء شده است.
سردار رحمت‌الله صادقی در اجرای طرح مهر آسمانی و مراسم تحویل 50 سری جهیزیه به زوج‌های نیازمند استان اظهارداشت: سپاه نینوا این توفیق را داشت تا در برنامه‌های امسال خود و به منظور تقویت و بهبود نرخ ازدواج در استان و برای ترویج این سنت الهی، این طرح را در دستور کار قرار داد.
وی با بیان اینکه سن ازدواج در جامعه افزایش یافته است، افزود: باید تلاش کنیم تا فضایی را در سطح استان به وجود بیاوریم که شرایط برای ازدواج جوانان تسهیل شود.
فرمانده سپاه نینوا با اشاره به اینکه یک میلیارد و 200 میلیون تومان برای تهیه 50 سری جهیزیه که از تولیدات داخل کشور بوده، هزینه شده است، بیان داشت: در راستای اجرای طرح مهر آسمانی که باید 100 سری جهیزیه به زوج‌های نیازمند اهدا شود، امروز در مرحله نخست 50 سری جهیزیه به زوج های نیازمند اهداء شده است.
وی خاطرنشان کرد: این کار می‌تواند مقدمات اولیه برای آغاز یک زندگی پایدار، استوار و توام با دیانت و محبت و توسل به اهل بیت (ع) را فراهم کند.
صادقی با بیان اینکه این اقدام می‌تواند به عنوان مدل در استان مطرح شود، گفت: این مسئله می‌تواند هم به عنوان مدل در شهرستان‌ها اجرا شود و هم اینکه زمینه‌ساز ترغیب خیران برای حضور در این عرصه خواهد شد.
وی افزود: یکی از دلایلی که سعی کردیم این مراسم را به صورت متمرکز برگزار کنیم برای ترویج این کار به عنوان مدل مفهومی است تا همه دست به دست هم دهیم و شرایط ازدواج را برای جوانان فراهم کنیم.
فرمانده سپاه نینوا اظهارداشت: اگر خانواده‌های مستحکم داشته باشیم، پایداری اجتماعی نیز توسعه پیدا می‌کند. دشمن درصدد از بین بردن بنیان خانواده است و از طریق فضای مجازی و شبکه‌های ماهواره‌ای به‌ویژه روی جوانانی که هویت بخش جمهوری اسلامی و ایرانی مقتدر هستند، تمرکز کرده است.

حتما ببینید

قانون نانوشته جمع آوری کنتور آب مدارس به دلیل بدهی!‏

قانون نانوشته جمع آوری کنتور آب مدارس به دلیل بدهی!‏ وحید حاج سعیدی- ماموران اداره …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *