خانه / اخبار اجتماعی / فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس: کشتارگاه صنعتی دام گنبدکاووس به بهره‌برداری می‌رسد

فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس: کشتارگاه صنعتی دام گنبدکاووس به بهره‌برداری می‌رسد

عبدالقدیر کریمی در جلسه رسیدگی به مسائل و مشکلات کشتارگاه گنبدکاووس با بیان اینکه مشکلات سرمایه گذاران را میدانیم و درجهت رفع مشکلات به حمایت از سرمایه گذاران خواهیم پرداخت، اظهار داشت: این کشتارگاه در 3 فاز اجرایی خواهد شد که فاز نخست آن در مدت 15 ماه تکمیل و آماده بهره‌برداری خواهد شد.
فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس از احداث این کشتارگاه صنعتی با اشتغالزایی 100 نفر در محل کشتارگاه فعلی شهرداری خبر داد.
وی افزود: شهرداری گنبدکاووس قرارداد ارتقاء کشتارگاه دام سنتی و تبدیل آن به کشتارگاه صنعتی را با ظرفیت روزانه 1000 رأس دام سبک و 100 رأس دام سنگین منعقد کرده و این کشتارگاه با سرمایه‌گذاری بالغ بر5.8 میلیارد تومان توسط شرکت بهاران گوشت گلستان به زودی آغاز خواهد شد.
فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس افزود: براساس نظر آقای گوگلانی رئیس دامپزشکی گنبدکاووس و مدیر اداره کل دامپزشکی استان عملیات اجرایی پروژه همزمان با کشتار روزانه در محل امکان‌پذیر نبوده است.
کریمی گفت: احتمال آلوده شدن فرآورده های گوشتی وجود دارد بنابراین با توجه به اهمیت موضوع مقرر شد جلسه ای با حضور، مدیران دامپزشکی شهرداری و مسئولان اصناف در فرمانداری تشکیل شد تا در خصوص تعیین محل کشتار روزانه شهرستان گنبدکاووس و مینودشت به مدت یک‌سال تصمیم‌گیری شود.

حتما ببینید

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان گلستان:

شناسایی افرادی که ارز دولتی گرفته اما کالا وارد نکرده اند، در دستور کار قرار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *