خانه / اخبار ویژه / عضو هیئت مدیره بانک قوامین خبر داد؛ اجرا شدن سند تحول بانک قوامین در نیم دوم سال 95

عضو هیئت مدیره بانک قوامین خبر داد؛ اجرا شدن سند تحول بانک قوامین در نیم دوم سال 95

photo_2016-09-08_12-48-08عضو هیئت مدیره بانک قوامین گفت: از نیم دوم سال 95 سند  تحول بانک قوامین در کشور برای رسیدن به اهداف توسعه‎ای بانک و تحقق فرامین مقام معظم رهبری در راستای اقتصاد مقاومتی اجرا خواهد شد.

به گزارش سرزمین جم، طوسی در مراسم تودیع و معارفه مدیر شعب جدید بانک قوامین استان گلستان در گفت‎وگو با خبرنگارسرزمین جم اظهار کرد: مهمترین برنامه بانک قوامین در سال جدید و در راستای اقتصاد مقاومتی ارائه سند تحول بانک قوامین است.

وی تصریح کرد: سازمان بزرگی چون بانک‎ها به چنین سندی نیاز دارند و در ارتباط با استراتژی راهبرد فعالیتهای خود برای آینده باید یک نقشه راه را تبیین کنند.

طوسی با بیان اینکه با این سند به دنبال این هستیم که به فرامین مقام معظم رهبری در راستای « اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» جامعه عمل بپوشانیم، ابراز داشت:  بر اساس یک سند و برنامه‌ریزی که صورت گرفته می‎تواند بانک قوامین در مسیر اقتصاد مقاومتی قدم‎های خوبی را بردارد.

عضو هیئت مدیره بانک قوامین  ادامه داد: این سند تحول توسط مدیریت جدید بانک قوامین به همراهی مدیران ارشد بانک و مدیران دانشگاهی تهیه شده است و تمام کارمندان بانک قوامین استراتژی این سند را متوجه شده‎اند.

طوسی با بیان اینکه به سند تحول در بانک قوامین افتخار می‎کنیم، خاطرنشان کرد: نحوه اجرا و چگونگی این سند توضیح داده شده است.

وی یادآور شد: گرچه مقدمات اجرایی این سند آغاز شده است اما از نیم دوم سال این سند را اجرا خواهیم کرد و امیدواریم بانک قوامین بتواند به اهداف توسعه خود در این سند برسد.

حتما ببینید

فوری/ حمله تروریستی به مراسم رژه نیروهای مسلح در اهواز

صبح امروز در جریان برگزاری رژه نیروهای مسلح در اهواز، چند فرد مسلح مراسم رژه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *