خانه / Uncategorized / ورزشی / عضو شورای اسلامی شهر گرگان: نتایج خوبی با حمایت از بسکتبال شهرداری گرگان خواهیم گرفت

عضو شورای اسلامی شهر گرگان: نتایج خوبی با حمایت از بسکتبال شهرداری گرگان خواهیم گرفت

 

عضو شورای اسلامی شهر گرگان با بیان اینکه نتایج خوبی با حمایت از بسکتبال شهرداری گرگان خواهیم گرفت، گفت: اگر پنج باخت داریم نباید همه چیز را زیر سوال ببریم.

به گزارش سرزمین جم، ناصر گرزین امشب در سیصد و سی و یکمین صحن علنی شورای اسلامی شهر گرگان به باخت‎های اخیر تیم بسکتبال شهرداری گرگان اشاره کرد و اظهار کرد:  امروز روز جدل برای بسکتبال نیست.

وی با اشاره به حاشیه‎های پیش آمده در مسابقه تیم شهرداری گرگان با شیمیدرو تصریح کرد: من از تماشاگرانی که در تلخی و شیرینی تیم را حمایت کردند تشکر می‎کنم اما باید اخلاق رعایت شود.

عضو شورای اسلامی شهر گرگان خاطرنشان کرد: ما قدر اسطوره‎های خود را نمی‎دانیم از آقای ایزدپناه به عنوان یک قهرمان یاد می‎شد.

گرزین افزود: امروز روز مناقشات  برای تیم شهرداری گرگان نیست و باید در جهت حمایت  از این تیم اقدام کنیم.

وی ادامه داد: مسائل مختلفی وجود داشته که تیم به اینجا رسیده ، وقتی تیم را با یک میلیارد اعتبار می‎بندیم تیم مجبور است یک بازی کن در حد اعتبار یک میلیارد تومان جذب کند.

عضو شورای اسلامی شهر گرگان با بیان اینکه امروز دنبال ماهی‎گرفتن نباشیم وباید به فکر  حمایت از تیم بسکتبال شهرداری گرگان باشیم.

گرزین با بیان اینکه یک نشست و جلسه‎ای را تشکیل دهیم تا اعضای شورای اسلامی شهر گرگان به عنوان هیئت امنا بسکتبال با ایزدپناه ، سرمربی تیم و کادر فنی کمک دیدار و در خصوص وضعیت تیم گفت‎گو کنند.

وی با بیان اینکه نتایج خوبی با حمایت از بسکتبال شهرداری گرگان خواهیم گرفت، افزود: اگر پنج باخت داریم نباید همه چیز را زیر سوال ببریم.

عضو شورای اسلامی شهر گرگان ابراز داشت: امروز تیم بسکتبال نیاز به حمایت همه جانبه شورا و شهرداری دارد و باید کنار تیم ایست کنیم و نباید از آب آلوده ماهی بگیریم و باید از این ادبیات که گفتن « ما هم برویم جای آن بازی کنیم این نتیجه را می‎گیرم« باید خارج شویم و من مطمئن هستم و اگر حمایت شود جزو چهار تا پنج تیم نسخت خواهد بود

حتما ببینید

رئیس هئیت رزمی پنچاک سیلات کشور: تیم ملی پنچاک سیلات در مسابقات آسیایی شرکت می‌کند

نائب رئیس فدراسیون جهانی پنچاک سیلات و رئیس هئیت پنچاک سیلات کشور گفت: تیم ملی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *