خانه / اخبار اجتماعی / طوفان در گلستان ۱۰ مصدوم و یک فوتی همراه داشت+تصاویر

طوفان در گلستان ۱۰ مصدوم و یک فوتی همراه داشت+تصاویر

مدیرکل مدیریت بحران استان گلستان گفت: طوفان و بارندگی روز گذشته در استان گلستان سبب مصدوم شدن ۱۰ نفر و جان باختن یک نفر در استان شد
مجتبی جمالی درباره آخرین وضعیت امدادرسانی به خسارت‌دیدگان از طوفان دیشب اظهار داشت بارندگی عصر روز : گذشته سبب خسارتی در استان گلستان شد که بیشترین میزان بارندگی در منطقه مزرعه نمونه از توابع بخش وشمگیر با 34 میلی‌متر بارندگی بود.
وی افزود: شدت باد نیز از 50 کیلومتر بر ساعت تا 94 کیلومتر بر ساعت گزارش شده که بیشترین میزان باد و طوفان در منطقه گمیشان بود و این میزان در گرگان به 90 کیلومتر بر ساعت رسید.
برق 2 روستا در استان همچنان قطع است
مدیرکل مدیریت بحران گلستان تصریح کرد: با توجه به آمادگی نیروها و دستگاه‌ها در برابر طوفان و اعلام و هشدار قبلی, آسیب‌ها عمدتا شکستگی تیر برق, اختلال در ترافیک, قطع شدن تیر برق و قطعی برق در برخی از نقاط استان بوده که تا نیمه شب گذشته به جز 2 روستا, برق همه مناطق وصل شده است.
وی ادامه داد: خسارت های مالی به صورت آسیب به منازل چندان نبوده و احتمال می‎دهیم خسارت بر زمین‎های زراعی و باغی شدید باشد که دستگاه‌های مرتبط در حال برآورد خسارت‌های احتمالی هستند.
فوت مرد 50 ساله به علت پرت شدن از پشت‎بام ساختمان
جمالی تاکید کرد: یک مرد 50 ساله در نگین شهر برای محکم کردن ایرانیت سقف منزل خود بر روی پشت بام می‌رود که بر اثر شدت وزش باد به پایین پرت شده و با توجه به اینکه به بیمارستان مطهری گنبدکاووس منتقل شدند, اما متاسفانه براثر شدت جراحات فوت کردند.
وی بیان داشت: 10 مصدوم دیگر اغلب به صورت سرپایی در سطح استان مداوا و مرخص شدند.
مدیرکل مدیریت بحران استان گلستان گفت: 2 روستا در آق قلا به علت صعب‌العبور بودن دچار قطعی برق هستند که در حال تلاش برای برق‎رسانی هستیم و تاسیسات برق استان نیز در حال پیگیری و برآورد برق است که در روزهای آینده اطلاع رسانی خواهد شد.

حتما ببینید

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان گلستان:

شناسایی افرادی که ارز دولتی گرفته اما کالا وارد نکرده اند، در دستور کار قرار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *