خانه / اخبار اجتماعی / شهردار گرگان معارفه می‌شود

شهردار گرگان معارفه می‌شود

عضو شورای اسلامی شهر گرگان گفت: شهردار منتخب گرگان در روزهای آینده تودیع و معارفه می‌شود.
ناصر گرزین در نطق پیش از دستور خود در سی و چهارمین صحن علنی شورای شهر گرگان ضمن قدردانی از شهروندان گرگان در حمایت و انتخاب خود در شورای شهر گرگان اظهار داشت: اگر همراهی بسیاری از مسئولان نبود بسیاری از توفیقات در شهر گرگان در عرصه‌های مختلف حاصل نمی‌شد.
وی با قدردانی از شهردار سابق گرگان در فعالیت‌های عمرانی و خدمات‌رسانی، تاکید کرد: در 3 سال و 7 ماه فعالیت صادقلو، شهردار سابق گرگان توانست خدمات خوبی را در زمان‌های مقرر انجام دهد و خدمات وی از ذهن مردم گرگان پاک نمی‌شود و در دل‌ها باقی می‌ماند.
عضو شورای اسلامی شهر گرگان ادامه داد: مردم گرگان در انتخابات اردیبهشت ماه سال‌جاری پای صندوق رای آمدند و با انتخاباتی پرشور و معنادار حماسه خلق کردند.
گرزین با بیان اینکه با آرای مردم فرصت برای خدمت صادقانه در شورای اسلامی شهر گرگان را به دست آوردیم، افزود: به عنوان نماینده مردم گرگان خود را پاسخگو به آرای مردم می‌دانم و تلاش می‌کنم پاسخگوی آحاد مردم گرگان باشم.
وی با بیان اینکه مردم گرگام شهرداری می‌خواهند که از فقر، فساد و تبعیض به دور باشد، گفت: مردم انتظار دارند که ضابطه به جای رابطه و پیگیری مطالبات عمومی به جای مطالبات خصوصی از سوی ما باشد.
گرزین تاکید کرد: امیدواریم تودیع و معارفه شهردار جدید را در این هفته داشته باشیم. تنگناها و مشکلات در شهرداری زیاد است اما افق‌های آینده روشن است و با توانمندی آقای دادبود و با راستگویی و وفاداری در برابر مردم می‌توانیم اتفاقات خوبی را در شهر گرگان شاهد باشیم.
وی به شهردار پیشنهاد کرد که از بانوان و جوانان در بخش های مدیریتی شهر گرگان استفاده کند و تاکید کرد: مدیرسازی و انتقال تجربه درست در شهرداری گرگان باید اتفاق بیقتد.
عضو شورای اسلامی شهر گرگان افزود: امیدواریم طرح هر محله یک پارک در این دوره اتفاق بیفتد و مکان تفریحی و توریستی و راه‌اندازی تله کابین گرگان به عنوان یکی از مولفه‌های توریستی، ایجاد المان در شرق گرگان، راه‌اندازی دفتر ارزیابی و رسیدگی به شکایات برای دستری آسان مردم، تعامل با سازندگان برای توسعه و رونق پایدار در شهرداری و تهیه مکانی برای قطعه هنرمندان از جمله موضوعاتی است که از شهردار گرگان درخواست دارم پیگیری کند.

حتما ببینید

قانون نانوشته جمع آوری کنتور آب مدارس به دلیل بدهی!‏

قانون نانوشته جمع آوری کنتور آب مدارس به دلیل بدهی!‏ وحید حاج سعیدی- ماموران اداره …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *