خانه / اخبار گلستان / سرپرست دانشگاه علمی‎کاربردی استان گلستان خبر داد؛ برگزاری طنز دفاع مقدس با حضورایثارگران

سرپرست دانشگاه علمی‎کاربردی استان گلستان خبر داد؛ برگزاری طنز دفاع مقدس با حضورایثارگران

به گزارش سرزمین جم، امیراحمد دهقانی در نشست خبری با اصحاب رسانه استان گلستان با بیان اینکه بزرگترین رخداد فرهنگی را در استان گلستان در پیش داریم، اظهار کرد: مفتخر هستیم که دانشگاه علمی‎کاربردی به عنوان مسئول کمیته فنی و مهندسی کنگره شهدای دانشجو استان گلستان قدمی در راه شهدا برداشته است.

وی با بیان اینکه در طی مدت و برنامه‎ریزی‎های انجام شده اقدامات خوبی برای اجلاسیه 4 هزار شهید استان گلستان صورت گرفته ، افزود: در راستای گرامیداشت یادو خاطره شهدا در بهمن ماه طنز دفاع مقدس با حضور یادگاران هشت سال دفاع مقدس را برگزار خواهیم کرد و مقدمات آن را آماده کردیم.

سرپرست دانشگاه علمی‎کاربردی استان گلستان افزود: مفتخریم یکی از شهدای مدافع حرم استان گلستان شهید ذورقی از دانشجویان دانشگاه علمی‎کاربردی استان گلستان بوده و برای بزرگداشت شهدای مدافع حرم دیداری با این خانواده معزز شهید داشتیم.

دهقانی یادآور شد: تجلیل از فرزندان شاهد و ایثارگر، دیدار با خانواده معزز شهدا، برگزاری مسابقات متعددی، برگزاری جشنواره قرآنی استانی، مسابقات ورزشی بین دانشگاهی، تکریم از خانواده معزز شهدا ، حضور در گلزار شهدا و تجدید پیمان با آرمان‎های امام (ره) و شهدای عظیم شان، همایش عفاف و حجاب و کاشت نهال با نام شهدای استان گلستان از برنامه‎هایی بود که در راستای اجلاسیه ملی 4 هزار شهید استان گلستان برگزار شده است

حتما ببینید

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان گلستان:

شناسایی افرادی که ارز دولتی گرفته اما کالا وارد نکرده اند، در دستور کار قرار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *