خانه / اخبار گلستان / سرپرست جمعیت هلال احمر بندگز: پیشترفت 70 درصدی ساخت پد بالگرد جمعیت هلال احمر در بندرگز

سرپرست جمعیت هلال احمر بندگز: پیشترفت 70 درصدی ساخت پد بالگرد جمعیت هلال احمر در بندرگز

طاها میر صادقی گفت :با مشارکت شهرداری نوکنده با اشاره به فعالیت های جمعیت هلال احمر بندرگز در یک ماه گذشته اظهار کرد: در بحث آموزشی طرح های خادم، دادرس، بازآموزی و آموزش تخصصی نجاتگران را برای مجموعا 500 نفر اجرا کردیم.

وی به طرح هایی عمرانی صورت گرفته در این مدت نیز اشاره کرد و افزود: پد بالگرد جمعیت هلال احمر بندرگز تاکنون 70 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و محوطه سازی پایگاه نوکنده با مشارکت شهرداری نوکنده نیز درحال اجرا است.

سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان بندرگز ادامه داد: تجهیز پایگاه امداد و نجات کوهستانی جاده ای نوکنده و ارسال محموله کمک های مردمی جهت آسیب دیدگان زلزله غرب کشور از دیگر کارهای انجام شده است.

میرصادقی در ادامه تکمیل و پیگیری تشکیل کمیته خیرین فعال، امداد رسانی به حادثه دیدگان از حوادث با برنامه مدون و در قالب طرح جامع عملیاتی (اکشن پلن)، استفاده از توان جوانان فعال شهرستان و انجام امورات فرهنگی و آموزشی، استفاده از ظرفیت توانمندان برای برطرف کردن نیازمندان، برگزاری کارگروه امداد و نجات مستمر و برنامه ریزی در خصوص مدیریت حوادث و سوانح، ارتقا سطح امداد و نجات و افتتاح پدبالگرد فعال در غرب استان را از جمله برنامه های جمعیت هلال احمر شهرستان بندرگز عنوان کرد.

وی افزود: تجهیز انبارهای امدادی متناسب با جمعیت و نیازهای منطقه ای، برگزاری کاروان های سلامت و ویزیت رایگان در مناطق آسیب پذیر، شناسایی مناطق آسیب پذیر و توسعه مرکز فیزیوتراپی جمعیت هلال احمرشهرستان بندرگز، از دیگر برنامه های در دست اقدام جمعیت هلال احمر شهرستان بندرگز است.

حتما ببینید

قانون نانوشته جمع آوری کنتور آب مدارس به دلیل بدهی!‏

قانون نانوشته جمع آوری کنتور آب مدارس به دلیل بدهی!‏ وحید حاج سعیدی- ماموران اداره …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *