خانه / اخبار اجتماعی / زخم‌های جانباز ۷۰ درصد گرگانی با شهادت التیام یافت

زخم‌های جانباز ۷۰ درصد گرگانی با شهادت التیام یافت

مردم شهیدپرور گرگان امروز در آستانه چهلمین سالگرد بهار پیروزی انقلاب اسلامی پیکر شهید «حبیب حمزه‌ای»، جانباز 70 درصد را از معراج‌الشهدا به سمت گلزار شهدا گرگان تشییع کردند.
جانباز 70 درصدی که 35 سال روی ویلچر بود و 35 عمل سخت جراحی را تحمل کرد و پس از این مدت به همرزمانش چون سردار شهید صادق مکتبی پیوست. با احتساب این شهید بزرگوار روستای ولایتمدار محمدآباد گرگان مدال دیگری از انقلابی‌گری و شهادت‌طلبی خود را به سینه زد و تعداد شهیدانش به 24 رسید.
فرمانده سپاه نینوا استان گلستان در حاشیه مراسم تشییع شهید حبیب حمزه‎ای در گفت‎وگو با خبرنگاران اظهار داشت: در آستانه دهه فجر انقلاب اسلامی، یکی از جانبازان 70 درصد شهرستان گرگان به فیض شهدا پیوست که این همزمانی نشان می‎دهد انقلاب اسلامی با خون شهدا تضمین شده است.
سردار رحمت‎الله صادقی ادامه داد: تا زمانی که انقلاب اسلامی به حرکت پاینده خود ادامه می‎دهد دشمنان انقلاب اسلامی به علت زخم‎هایی که از انقلاب اسلامی خوردند به طور قطع دشمنی خود را ادامه می‎دهند. تا زمانی که دشمنی دشمنان ادامه دارد، شهدا و رزمندگان برای تثبیت انقلاب اسلامی در عرصه‎های مختلف حضور دارند تا انقلاب اسلامی به دست صاحب اصلی برسد.
فرمانده سپاه نینوا استان گلستان خاطرنشان کرد: سپاه پاسداران با همکاری بنیاد شهید و ستاد یادواره شهدا در تشییع، تدفین و مراسمات بزرگداشت شهیدان برنامه‎های متنوعی را برگزار می‎کند. مردم با حضور گسترده خود راه شهدا را تائید می‎کنند.
یکی از همرزمان شهید هم در گفت‎وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: در عملیات والفجر6 با شهید همرزم بودم و این شهید بزرگوار در زمان جنگ بیش از 2 سال در ارتش خدمت می‎کرد که پس از پایان خدمت به‎عنوان بسیجی در عملیات والفجر6 که در دهلران انجام می‎شد شرکت کرده بودند و در همان عملیات مجروح و قطع نخاع شدند.
عیسی اتراچالی با اشاره به خصوصیات اخلاقی شهید، گفت: شهید از جانبازانی است که بیش از 35 سال روی ویلچر زندگی کرد و بیش از 35 مرحله تحت عمل جراحی قرار گرفت، با وجود اینکه در این سال‎ها، روزهای سختی را گذراند اما مردی صبور، مقاوم و بااخلاص بود./تسنیم

حتما ببینید

قانون نانوشته جمع آوری کنتور آب مدارس به دلیل بدهی!‏

قانون نانوشته جمع آوری کنتور آب مدارس به دلیل بدهی!‏ وحید حاج سعیدی- ماموران اداره …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *