خانه / اخبار گلستان / رییس کل دادگستری گلستان خبر داد: تضمین امنیت سرمایه گذاری بخش خصوصی

رییس کل دادگستری گلستان خبر داد: تضمین امنیت سرمایه گذاری بخش خصوصی

رئیس کل دادگستری گلستان با دعوت از سرمایه گذاران بخش خصوصی برای سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال دراین استان خاطرنشان کرد: گلستان استانی امن برای سرمایه گذاری است.
هادی هاشمیان درمراسم متمرکز افتتاح یا آغاز عملیات اجرایی طرح های عمرانی، اقتصادی و اشتغالزای شهرستان گالیکش افزود: امروز گلستان از استان های سبز در مقوله امنیت است و دادگستری استان نیز با 200 قاضی، امنیت سرمایه گذاری بخش خصوصی را تضمین می کند.
وی با اشاره به برخی مشکلات اقتصادی، گرانی و بیکاری درجامعه افزود: اگرچه این مشکلات وجود دارد و باید با کار و تلاش مضاعف آنها را رفع کنیم اما قطعا وضعیت سیاسی و اقتصادی ما به مراتب بهتر از 40 سال گذشته است.
هاشمیان با گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل و شهیدان انقلاب اسلامی، اضافه کرد: در سایه رهبری های امام راحل (ره) به عنوان بنیانگذار جمهوری اسلامی و مقام معظم رهبری و نیز خون شهیدان والامقام، انقلاب اسلامی جایگاه خوبی در سطح منطقه و جهان دارد.
وی با تاکید برضرورت همراهی اقشار مختلف مردم با انقلاب اسلامی و رهبری آن، تصریح کرد: ما باید به داشتن چنین رهبری که مقتدرانه مقابل دشمنان می ایستد و مانند امام راحل (ره) از انقلاب دفاع کرده و آن را به پیش می برد، افتخار کنیم.

حتما ببینید

قانون نانوشته جمع آوری کنتور آب مدارس به دلیل بدهی!‏

قانون نانوشته جمع آوری کنتور آب مدارس به دلیل بدهی!‏ وحید حاج سعیدی- ماموران اداره …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *