خانه / اخبار گلستان / روستای کددار بدون برق در گلستان وجود ندارد

روستای کددار بدون برق در گلستان وجود ندارد

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان:
روستای کددار بدون برق در گلستان وجود ندارد
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان گفت: روستای کددار بدون برق در استان گلستان وجود ندارد.
به گزارش سرزمین جم، علی اکبر نصیبی در گفت‎گو با خبرنگاران با بیان اینکه بیش از 660 هزار مشترک برق در استان گلستان دارین، اظهار کرد: بیش از 80 درصد مشترکان برق استان گلستان خانگی هستند .
وی با بیان اینکه تعرفه مصرف گرمسیری در 15 شهریورماه به اتمام رسیده است، افزود: مردم استان گلستان با مدیریت مصرف برق توانستند ۷۰ مگاوات صرفه جوئی نسبت به زمان اوج مصرف سال گذشته داشته باشند.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان با بیان اینکه روستای کددار بدون برق در استان گلستان وجود ندارد، افزود: اوج مصرف برق در استان گلستان در سال گذشته در روز 25 مرداد ماه با مصرف یک‌هزار و 91 مگاوات رقم خورد اما امسال با تمهیدات صورت گرفته میزان مصرف برق در این روز یک هزار و 161 مگاه وات بود.
نصیری به خسارت‎های ناشی از سیل به تاسیسات شرکت برق استان گلستان در شهریورماه سالجاری اشاره کرد و افزود: بیشترین خسارت‌ها در شهرهای گرگان، علی آباد کتول، بندرگز، مینودشت، رامیان و گنبدکاووس بوده که در گرگان تعداد خاموشی‌ها بیشتر بوده و توانستیم با همت نیروهای خدوم و زحمت کش شرکت توزیع برق استان گلستان در رفع آسیب‎ها در اسرع وقت عمل کنیم.

حتما ببینید

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان گلستان:

شناسایی افرادی که ارز دولتی گرفته اما کالا وارد نکرده اند، در دستور کار قرار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *