خانه / اخبار اجتماعی / رسانه ها برای تقویت نظام نیاز به حمایت دارند

رسانه ها برای تقویت نظام نیاز به حمایت دارند

فرمانده سپاه نینوا گلستان با اشاره به نقش رسانه در ایجاد وحدت بین مردم و نظام، گفت: مسئولان برای حمایت از رسانه ها که نتیجه آن تقویت وحدت و رفع مشکلات نظام است تلاش کنند.
سردار حسین معروفی، در مراسم گرامیداشت روز خبرنگار اظهار کرد: اطلاع رسانی یکی از فعالیت های مهم رسانه ها است که به واسطه آن می توانند علاوه بر انتشار اخبار و بررسی مشکلات مردم، برای ارتقاآگاهی جامعه وجریانسازی دربرخی امورمهم کشوری نقش آفرینی کنند.
وی افزود: در شرایط کنونی که دشمن سعی دارد با نا امید کردن جامعه فضا را متشنج کند نقش رسانه ها بسیار سنگین تر از قبل شده است چرا که باید تلاش بیشتری برای دفع فتنه دشمنان و آگاه سازی بیشتر مردم نسبت به این فتنه ها داشته باشند.
فرمانده سپاه نینوا استان گلستان گفت: مسئولان مخالف درج حقایق در رسانه ها نیستند اما نباید مطالب به گونه ای انتشار یابد که از واقعیت به دوربوده ودرجامعه ایجادتشنج کندبلکه بایدبادوراندیشی وهمگام بامسئولان مطالب منتشرشده ودرجهت رفع مشکلات وایجادراهکارهای لازم برای رفاه مردم باشد.
وی با بیان اینکه بزرگترین قدرت کشور، مردم و اعتقادات آن به نظام است، تصریح کرد: ۴۰ سال از عمر انقلاب اسلامی می گذرد و دشمنان همچنان در صدد برهم زدن نظام، اختلاف بین مردم و ایجاد فشارهای اقتصادی هستند اما هیچ گاه به مقاصد خود دست نیافتند و پایداری انقلاب نشان می دهد که مردم همواره هوشیار بوده و اجازه نمی دهند که دشمنان از راهی برای برهم زدن نظام کشور و حتی زندگی آنان اقدام کند.
معروفی تصریح کرد: بی شک این نقش رسانه ها بوده است که تا کنون مردم و نظام را درکنار یکدیگر نگه داشته چرا که اگر رسانه ها به دنبال جناح بازی های بی اساس بودند و به مردم در مسیر درستی اطلاع رسانی نمی کردند شاید امروز دشمنان به راحتی در کشورمان نفوذ می کردند و ضروری است تا مسئولان هم برای حمایت از رسانه ها و تعامل با آن ها در جهت رفع مشکلات مردم و حفظ نظام گام هایی بلندتری بردارند.
گفتنی است در پایان این مراسم از خانواده شهید شاخص سال (سید حمیدرضا حسینی) تجلیل و از کارت بسیجی این شهید رونمایی شد.

حتما ببینید

لوازم‌التحریر بین دانش‌آموزان نیازمند گلستانی توزیع شد

سرپرست کمیته امداد استان گلستان گفت: همزمان با فرارسیدن مهرماه و آغاز سال تحصیلی جدید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *