خانه / اخبار گلستان / رئیس کمیته اقشار اجلاسیه ملی 4 هزار شهید گلستان: اعتلای فرهنگ عاشورا و شهادت بزرگترین پیام اجلاسیه شهدای گلستان است

رئیس کمیته اقشار اجلاسیه ملی 4 هزار شهید گلستان: اعتلای فرهنگ عاشورا و شهادت بزرگترین پیام اجلاسیه شهدای گلستان است

 

 

علی‎اصغر طهماسبی در گفت‎و‎گو با خبرنگار هفته‎نامه سرزمین جم در خصوص اقدامات صورت گرفته در راستای اجلاسیه 4 هزار شهید استان گلستان اظهار داشت: از آذر سال 1394 فعالیت‎های شورای سیاستگذاری در راستای تدارک و برنامه‎ریزی برای برگزاری برنامه‎های اجلاسیه ملی 4 هزار شهید استان گلستان آغاز شد.

وی با بیان اینکه 11 ماه چینش برنامه‎ها صورت گرفت، افزود: برنامه‎های اجلاسیه 4 هزار شهید استان گلستان به صورت عملیاتی از از 25 آبان ماه با برگزاری اجلاسیه سرداران 4 هزار شهید استان گلستان افتتاح شد.

رئیس کمیته اقشار اجلاسیه ملی 4 هزار شهید گلستان با بیان اینکه اجلاسیه شهدای گلستان بزرگترین رخداد فرهنگی، اجتماعی و اخلاقی در استان گلستان است، ادامه داد: اختتامیه برنامه‎های عملیاتی اجلاسیه 4 هزار شهید استان گلستان در 25 آذر ماه و با سخنرانی علی لاریحانی رئیس مجلس شورای اسلامی به پایان خواهد رسید.

طهماسبی بیان داشت: همکاری و هماهنگی بین بخشی و ستادها و ارگان‎های انقلاب اسلامی ایجاد شده تا در بهترین وجه اجلاسیه 4 هزار شهید استان گلستان برگزار شود.

وی یادآور شد: در طی دو هفته گذشته گلستانی‎ها شاهد هستند که هر روز برنامه‎های متنوعی در استان گلستان از جمله کنگره بزرگداشت شهدای اهل تسنن، کنگره بزرگداشت شهدای دانشجو، یادواره شهدای کارمند و  یادواره شهدای روحانی برگزار شده است.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری گلستان بیان داشت: مردم استان گلستان مردم فهیمی هستند و لذا در برگزاری برنامه‎ها ما دغدغه چندانی نداریم البته مشکلاتی در برخی مناظره و تریبون‎ها ایجاد شده که اینها هم به گرداندگان این برنامه‎ها بر می‎گردد که وظایفشان را به خوبی انجام ندادند.

طهماسبی بزرگترین پیام اجلاسیه ملی 4 هزار شهید استان گلستن را اعتلای فرهنگ عاشورا و شهادت برشمرد و بیان داشت: این یادواره‎ها و گرامیداشت‎ها فرهنگ عاشورا، ایثار و شهادت را برای نسل جوان جامعه مهیا می‎سازد.

وی یادآور شد: امروز نسل جوان ما به شهدای مدافع حرم رو به رو هستند که در فرامرزها برای دفاع از حریم آل البیت(ع) به جنگ استکبار و گروه‎های تکفیری رفتند و اگر این کار را نمی‎کردند ما امروز باید در کشور و در شهرهایمان با دشمن می‎جنگیدیم.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری گلستان به حضور لاریجانی در استان گلستان اشاره کرد و افزود:  سفر رئیس مجلس شورای اسلامی به استان گلستان سه روز است و در طی این سفر علاوه بر حضور در اجلاسیه ملی 4 هزار شهید استان گلستان و ایراد سخنرانی در آیین افتتاح روگذر 4 هزار شهید استان گلستان شرکت خواهد کرد و همچنین به شهرهای حوزه‎های انتخابیه استان گلستان با هماهنگی نمایندگان مجلس خواهد رفت و در این سفرها از برخی پروژه‎ها بازدید می‎کند.

 

حتما ببینید

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان گلستان:

شناسایی افرادی که ارز دولتی گرفته اما کالا وارد نکرده اند، در دستور کار قرار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *