خانه / Uncategorized / ورزشی / رئیس هئیت رزمی پنچاک سیلات کشور: تیم ملی پنچاک سیلات در مسابقات آسیایی شرکت می‌کند

رئیس هئیت رزمی پنچاک سیلات کشور: تیم ملی پنچاک سیلات در مسابقات آسیایی شرکت می‌کند

نائب رئیس فدراسیون جهانی پنچاک سیلات و رئیس هئیت پنچاک سیلات کشور گفت: تیم ملی رشته پنچاک سیلات برای نخستین بار در مسابقات آسیایی جاکارتا شرکت دارد.
همایون خرم در نشست خبری با اصحاب رسانه استان گلستان اظهار داشت: پنچاک سیلات امروز بیشتر مورد توجه قرار گرفته و با حضور در بازی‌های رسمی آسیایی اهمیت آن بیشتر شد و باید برنامه‌ریزی بیشتری داشته باشیم تا بتوانیم در دیدارهای آسیایی بهتر ظاهر شویم.
رئیس پنچاک سیلات غرب آسیا ادامه داد: تیم ملی را باید برای بازی‌های آسیایی انتخاب کنیم تا برای برنامه‌ریزی و اردو آماده‌سازی انجام شود.
خرم گفت: 3 وزن بانوان و 7 وزن آقایان از سوی کنوانسیون آسیا برای مسابقات آسیایی به همه کشورها اعلام شده است.
وی افزود: از امروز صبح مسابقات ملی پنچاک سیلات در گرگان آغاز شده تا نفرات برتر را انتخاب کنیم و 14 تیم در بانوان و 16 تیم در آقایان در انتخابیه تیم ملی پنچاک سیلات در گرگان شرکت کردند و در هر وزن یک نفر انتخاب می‌شود.
خرم تاکید کرد: در بهمن امسال بازی‌های دوستان و آزمایشی در جاکارتا انجام می‌شود و در 9 رشته این بازی آزمایشی انجام می‌شود و یکی از این رشته‌ها پنچاک سیلات است.
وی گفت: حضور در این دیدارهای آزمایشی محک اولیه بازیکنان تیم ملی است و با انجام این دیداراها با آگاهی بیشتر نسبت به حریف‌ها به بازی‌های آسیایی جاکارتا می‌رویم و پس از این بازی‌های آزمایشی 2 دیدار تدارکاتی برون مرزی از فدراسیون درخواست کردیم.

حتما ببینید

معاونت جوانان گلستان، پنهان زیرسایه ورزش

پس از گذشت بیش از چهار سال از روی کار آمدن دولت تدبیر و امید، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *