خانه / اخبار اجتماعی / رئیس سازمان بهزیستی کشور در گرگان: اشتغال‎زایی و حمایت شغلی معلولان در اولویت سازمان بهزیستی است

رئیس سازمان بهزیستی کشور در گرگان: اشتغال‎زایی و حمایت شغلی معلولان در اولویت سازمان بهزیستی است

رئیس سازمان بهزیستی گفت: اشتغال‎زایی و حمایت‎های شغلی معلولان اولویت سازمان بهزیستی در کشور است.
انوشیروان محسنی‎بند‎پی در آیین افتتاح نخستین مرکز پشتیبانی شغلی معلولان SE و ساختمان جدید مرکز جامع توانبخشی معلولان در گرگان اظهار داشت: امید داریم اشتغال‎زایی معلولان بالای 15 سال این مرکز و حمایت‎های شغلی در این مرکز رنگ خاصی بگیرد و بتواند نیاز معلولان را برطرف کند.
وی تصریح کرد: از 700 مددکار و مددجویی که به ساخت این بنا کمک کردند تا استعداد افرادی دیده شود که به علت معلولیت‎های ذهنی و جسمی نادیده گرفته می‌شدند، قدردانی می‎کنم.
رئیس سازمان بهزیستی ادامه داد: در بین معلولان انگیزه‎هایی وجود دارد که محدودیت‎ها را برطرف می‎کند و این مرکز نشان داد در این مسیر گام بر می‎دارد و نقشه راهی را ایجاد کرده که در حرفه‎آموزی سبب بروز و ظهور استعدادهای معلولان شده است.
محسنی یادآور شد: از اقدامات اثربخش و سازنده و تعالی که 2 زوج و دو فرد آقای قاسمی و خانم گیلاسیان انجام دادند تا این مرکز راه بیافتد قدردانی می‎کنیم، ساخت این مرکز با نیات خداپسندانه بوده و این گونه اقدام‎ها جای تشکر و قدردانی دارد.
وی با بیان اینکه این مرکز 78 نفر رایانه‎بگیر دارد، گفت: ما با مصادف شدن این ساختمان و 17 ربیع الاول 17 نفر به مستمری‌بگیران این مرکز اضافه می‎کنیم.
گفتنی است ساختمان جدید مرکز بهکوش در مساحت یک هزار متر مربع و با اعتبار یک میلیارد و 800 میلیون تومان راه‎اندازی شده و در پایان این مراسم از برخی از مددیاران و مددجویانی که مرکز بهکوش را یاری کرده بودند، با حضور رئیس سازمان بهزیستی تجلیل شد.

حتما ببینید

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان گلستان:

شناسایی افرادی که ارز دولتی گرفته اما کالا وارد نکرده اند، در دستور کار قرار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *