خانه / اخبار گلستان / رئيس سازمان بسيج رسانه گلستان اعلام کرد؛ ثبت‎نام وفراخوان جشنواره رسانه‎اي ابوذر

رئيس سازمان بسيج رسانه گلستان اعلام کرد؛ ثبت‎نام وفراخوان جشنواره رسانه‎اي ابوذر

 

رئيس سازمان بسيج رسانه گلستان گفت: اصحاب رسانه استان گلستان در حوزه مکتوب و مجازي مي‎توانند آثار خود را از بهمن ماه سال 1394 تا 30 آذر ماه به دبيرخانه جشنواره ارسال کنند.

سرهنگ علي‎محمد جعفري در نشست رسانه دايره مطبوعات کميته رسانه و ارتباطات اجلاسيه 4 هزار شهيد استان گلستان با موضوع برگزاري جشنواره رسانه‎اي ابوذر ويژه اجلاسيه اظهار داشت: جشنواره رسانه‎اي ابوذر در راستاي اعتلا و بزرگي اجلاسيه 4 هزار شهيد در استان گلستان انديشيده شده است و اميدواريم استقبال خوبي از سوي رسانه‎ها در اين جشنواره صورت بگيرد.

وي در خصوص موضوعات اين جشنواره تصريج کرد:  در اين جشنواره موضوعاتي چون ايثار، جهاد، شهادت، فرهنگ، هنر و رسانه در انتقال آموزه‎هاي دفاع مقدس، نقش شهدا و هوشياري و بصيرت افزايي، تقويت روحيه خود باوري و افزايش توليدات اهداف انقلاب در رسانه‎ها مورد توجه قرار گرفته است.

رئيس سازمان بسيج رسانه گلستان ادامه داد: اين دومين جشنواره رسانه‎اي اجلاسيه 4 هزار شهيد استان گلستان است و اين جشنواره با محوريت خود احلاسيه برگزار مي‎شود.

جعفري با بيان اينکه 13 موضوع براي اين جشنواره در نظر گرفته شده است، بيان داشت:  7 موضوع اين جشنواره ايثار و  شهادت است و موضوعات ديگري چون اقتصاد مقاومتي، امر به معروف، دشمن شناسي، استکبار ستيزي، دستاوردهاي انقلاب و قرآن و عترت ديده شده است.

وي با بيان اينکه بخش قرآن و عترت به صورت خاص ديده خواهد شد ، گفت: برگزيدگان اين بخش به صورت ويژه در هفته قرآن و عترت با تفاهم‎نامه‎اي که با فرهنگ و ارساد اسلامي امضاء کرديم تجليل خواهند شد.

جعفري يادآور شد:  اصحاب رسانه استان گلستان در حوزه مکتوب و مجازي مي‎توانند آثار خود را از بهمن ماه سال 1394 تا 30 آذر ماه به دبيرخانه جشنواره ابوذر استان گلستان ارسال کنند و 10 دي ماه آخرين مهلت ارسال آثار علاقمندان است.

حتما ببینید

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان گلستان:

شناسایی افرادی که ارز دولتی گرفته اما کالا وارد نکرده اند، در دستور کار قرار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *