خانه / اخبار گلستان / در هفتمین جلسه کمیسیون نظارت مرکز گلستان مطرح شد؛ مبارزه با قاچاق کالا گزینه روی میز صنعت، معدن و تجارت گلستان

در هفتمین جلسه کمیسیون نظارت مرکز گلستان مطرح شد؛ مبارزه با قاچاق کالا گزینه روی میز صنعت، معدن و تجارت گلستان

 

رئیس سازمان صنعت ،معدن وتجارت گلستان مبارزه با قاچاق کالا را یکی از برنامه‎های اصلی سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان در سالجاری دانست.

به گزارش سرزمین جم و به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت ، حسینقلی قوانلو در هفتمین جلسه کمیسیون نظارت مرکز استان که با حضور کلیه اعضای این کمیسیون در محل سالن جلسات سازمان صنعت ،معدن وتجارت گلستان برگزار شد ، اظهارکرد : شواهد حاکی از این است که بازار کشور در حال خروج از رکود است و برنامه‎های دولت در بخش رونق تولید و مسکن و ارائه تسهیلات به فعالان این دو بخش تاثیرات خود را گذاشته است .

به گفته قوانلو امروز نشانه‎های رونق اقتصاد و خروج از رکود در بازار مشاهده می‎شود ولازم است بحث ساماندهی فاقدین پروانه کسب نیز با جدیت بیشتری پیگیری کنیم.

رئیس سازمان صنعت ،معدن وتجارت گلستان همچنین با اشاره به قانون بهبود فضای کسب وکار ،از دستگاه‎های مرتبط با امور صنفی خواست تا شرایط فعالیت واحدهای صنفی را تسهیل کنند.

وی افزود : حدود 50 هزار واحد صنفی در استان وجود دارد و با توجه به تعداد زیاد واحدهای صنفی ، اعتماد به اصناف و بازار کار نیروی انتظامی را نیز راحت تر می‎کند.

قوانلو مبارزه با قاچاق کالا را یکی از برنامه‎های اصلی سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان در سالجاری دانست و خاطرنشان کرد: در بحث مبارزه با قاچاق کالا باید کار فرهنگی انجام دهیم و امروز به این نتیجه رسیده‎ایم که تنها با بستن مرزها نمی توان به نتیجه مطلوب دست پیدا کنیم.

 

حتما ببینید

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان گلستان:

شناسایی افرادی که ارز دولتی گرفته اما کالا وارد نکرده اند، در دستور کار قرار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *