خانه / اخبار فرهنگی / در راستای مشارکت‌های علمی، عملی و پژوهشی استاندار گلستان و رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی تفاهم‌نامه همکاری امضاء کردند

در راستای مشارکت‌های علمی، عملی و پژوهشی استاندار گلستان و رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی تفاهم‌نامه همکاری امضاء کردند

به منظور فراهم کرده زمینه مشارکت‌های علمی، عملی و پژوهشی و توسعه و ارتقاء سطع کمی و کیفی اجرای آموزش‌های مهارتی و ضمن خدمت با مشارکت و استفاده از ظرفیت‌ها و امکانات و تجهیزات طرفین، در دیدار استاندار گلستان و رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور، تفاهم‌نامه همکاری امضاء شد.
-این تفاهم نامه در دفتر کار استاندار به امضای سید مناف هاشمی، استاندار گلستان و محمد حسین امید، رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور رسید.
دانشگاه علمی و کاربردی در این تفاهم‌نامه متعهد شد نسبت به تهیه و اجرای طرح نیازسنجی آموزشی، شغلی و مهارتی و شناسایی نیازهای آموزشی بخش‌های مختلف دولتی و غیردولتی استان، شناسایی موانع و مشکلات اجرای دوره‌های مهارتی علمی و کاربردی، تدوین و تصویب دوره‌های آموزشی تک پودمان و مقطع‌دار مورد نیاز استان، اقدام کند.
همچنین همکاری در رفع موانع و مشکلات مربوط به امور کنسولی برای تاسیس مراکز بین‌المللی، تشویق و ترغیب سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی دولتی و غیردولتی استان برای همکاری با دانشگاه در اجرای دروس کاربینی و کارورزی و غیره از موارد مورد تعهد استانداری گلستان است.
مدت این تفاهم‌نامه به مدت 3 سال است و در صورت رضایت طرفین، قابل فسخ یا تمدید است.

حتما ببینید

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان گلستان:

شناسایی افرادی که ارز دولتی گرفته اما کالا وارد نکرده اند، در دستور کار قرار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *