خانه / اخبار اجتماعی / دريافت دينار عراق با كارت‌هاي شتاب ايراني در كربلا

دريافت دينار عراق با كارت‌هاي شتاب ايراني در كربلا

 

زائران حسيني همزمان با ايام اربعين اين امكان را خواهند داشت تا از طريق دستگاه‌هاي خودپرداز بانك شهر، با هرنوع كارت شتابي بانكي‌هاي ايران و كارت‌هاي اعتباري متصل به شبكه شتاب، دينار عراق را در كربلا دريافت كنند.

به گزارش سرزمين جم و به نقل از ايسنا، همزمان با فرارسيدن ايام راهپيمايي اربعين حسيني، اين بانك، خدمات شبانه‌روزي خود را داخل و خارج از مرزهاي ايران و عراق در اختيار زائران قرار مي‌دهد.

همه پيشخوان‌هاي شهرنت بانك شهر در طول مسير و در مرز مهران به صورت شبانه‌روزي فعال خواهد بود و دو دستگاه پيشخوان سيار نيز در منطقه به ارائه خدمات خواهد پرداخت.

بر اين اساس، شش دستگاه خودپرداز سيار اين بانك نيز در مناطق مرزي و 10 دستگاه كانتينر نيز مجهز به دستگاه‌هاي خودپرداز در خارج از مرز نصب و مستقر شده است.

از سويي با تعاملات صورت گرفته، 10 دستگاه خودپرداز در لابي هتل‌هاي كربلا مستقر شده كه با كارت‌هاي شتابي بانكي‌هاي داخلي ايران، دينار عراق را پرداخت خواهد كرد.

بر اين اساس، همه تدابير لازم براي تسهيل در ارائه خدمات بانكي از سوي بانك شهر انديشيده شده تا زائران براي دريافت پول و استفاده از خدمات مختلف، مشكلي نداشته باشند و تمامي خدمات بانكي از قبيل دريافت وجه ( دينار )، انتقال وجه كارت به كارت، خريد شارژ تلفن همراه، مشاهده موجودي و  را از اين طريق انجام دهند.

 

حتما ببینید

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان گلستان:

شناسایی افرادی که ارز دولتی گرفته اما کالا وارد نکرده اند، در دستور کار قرار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *