خانه / اخبار فرهنگی / درخشش سه دانشجو و یک مدرس در جشنواره قرآن و عترت دانشگاه جامع علمی‎کاربردی

درخشش سه دانشجو و یک مدرس در جشنواره قرآن و عترت دانشگاه جامع علمی‎کاربردی

رئیس دانشگاه علمی‎کاربردی گلستان خبر داد؛
درخشش سه دانشجو و یک مدرس در جشنواره قرآن و عترت دانشگاه جامع علمی‎کاربردی
رئیس دانشگاه علمی‎کاربردی گلستان گفت: در دوازدهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه جامع علمی‎کاربردی از میان 12 هزار شرکت کننده در این مسابقات چهار نفر از دانشجویان و اساتید این دانشگاه توانستند حائزه رتبه‎ برتر شوند.
به گزارش سرزمین جم محمد برزعلی در گفت‎گو با خبرنگاران در حاشیه دوازدهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه جامع علمی‎کاربردی اظهار کرد: در بخش‌های شفاهی، هنری، ادبی، پژوهشی و فناوری سه دانشجو و یکی از اساتید این دانشگاه در سطح کشور توانسته‎اند حائزه مقام برتر شوند.
وی تصریح کرد: در این جشنواره 12 هزار دانشجو، استاد و کارمند دانشگاه شرکت کرده بودند که از این تعداد 9 هزار و 330 دانشجو و 2 هزار و 800 استاد و کارمند حضور داشتند.
رئیس دانشگاه علمی‎کاربردی گلستان ادامه داد: به حول قوه الهی و تلاش دانشجویان و مدرسان دانشگاه جامع علمی کاربردی استان گلستان چهار مقام برتر جشنواره به واحد استان گلستان تعلق گرفته است.
برزعلی ابراز داشت: در بخش دانشجویان، رتبه سوم رشته آشنایی با احادیث و ادعیه در بخش کتبی مبین عیسایی، رتبه سوم رشته موسیقی و ساز ایرانی در بخش هنری محمد نقابی و رتبه سوم رشته حفظ کل قرآن کریم در بخش شفاهی، حامد روشنی و همچنین روح الله کشتکار از مدرسان دانشگاه، رتبه نخست رشته آشنایی با سیره معصومین در بخش کتبی را در دوازدهمین دوره از جشنواره قرآن و عترت دانشگاه علمی‎کاربردی بدست آوردند.
گفتنی است دوازدهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه جامع علمی-کاربردی کشور در روزهای 6 لغایت8 مهرماه سال جاری در استان مقدسه قم با حضور دانشجویان بخش شفاهی و برگزیدگان جشنواره برگزار شد.

حتما ببینید

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گرگان:

آموزش ایمنی برای کودکان در دستور کار قرار گرفته است مدیر عامل سازمان آتش نشانی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *