خانه / اخبار گلستان / دبیر یادواره شهدای کارمند استان گلستان: وجود 250 شهید اصناف و 124 شهید کارمند در گلستان

دبیر یادواره شهدای کارمند استان گلستان: وجود 250 شهید اصناف و 124 شهید کارمند در گلستان

 

 

به گزارش سرزمین جم، درویشعلی حسن‎زاده در گفت‎گو با خبرنگاران اظهار کرد:  اجلاسیه 4 هزار شهید استان پیام‎های زیادی را با خود به همراه دارد و مهمترین آن جفظ و گسترش فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است.

وی تصریح کرد: امروز نسل جوان ما با حضور در کشورهای سوریه و عراق و دفاع از حرم آل البیت (ع) نشان دادند که درس‎های ایثار و شهادت را در هشت سال دفاع مقدس به خوبی فرا گرفته‎اند.

دبیر یادواره شهدای کارمند استان گلستان ادامه داد: اجلاسیه شهدای استان گلستان با توجه به اینکه از یک سال گذشته برنامه‎ریزی‎های آن صورت گرفته یک فضای بسیار عالی در حوزه ایثار و شهادت و حفظ دستاوردهای جمهوری اسلامی ایجاد کرده است.

حسن‎زاده برگزاری یادواره‎ها و اجلاس‎های شهدا را در تقویت آرمان‎های انقلاب موثر دانست و گفت: از یک سال گذشته ما شاهد یک رزمایش فرهنگی در حوزه ایثار و شهادت هستیم و در طی این مدت برنامه‎های خوبی برای تکریم و پاسداشت از شهدای عزیز انقلاب اسلامی اجرا شده است.

وی یادآور شد: با برگزاری اجلاسیه 4 هزار شهید امیدواریم نتایجی را که در برنامه‎ریزی‎ها و اهداف برگزاری این اجلاسیه ملی شهدای گلستان دیده شده بود محقق شود.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: 250 شهید استان گلستان از مجموعه اصناف و 124 شهید استان از شهدای کارمند هستند.

درویشی افزود: در ذیل برنامه‎های اجلاسیه شهدای استان گلستان برنامه‎های خوبی برای گرامیداشت و تکریم شهدای کارمند و اصناف برگزار شده و در مراسم کنگره برزگداشت شهدای کارمند استان گلستان تمبر یاد بود و کتاب در خصوص شهید شاخص کارمند استان گلستان شهید جهانگیر مرجانی رونمایی شد

حتما ببینید

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان گلستان:

شناسایی افرادی که ارز دولتی گرفته اما کالا وارد نکرده اند، در دستور کار قرار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *